10 cech idealnego faceta: Kim jest Mr Perfect (i czy istnieje)?

Z takim mężczyzną chciałaby być każda z nas!
10 cech idealnego faceta: Kim jest Mr Perfect (i czy istnieje)?
20.02.2013

Większość kobiet ma w swojej głowie listę cech, którymi powinien charakteryzować się ich książę z bajki. I choć często rzeczywistość boleśnie weryfikuje takie mrzonki, warto mieć je na uwadze. Dzięki nim możemy sobie bowiem uświadomić, jak daleki - lub jak bliski - ideału jest mężczyzna, z którym właśnie zaczynamy się spotykać.

Jaki powinien być zatem Mr Perfect?

Punktualny

Facet, który nigdy nie spóźnia się na randki, daje kobiecie wyraźny sygnał, że szanuje nie tylko ją, ale również jej czas. Dobrze świadczy o nim również fakt, że odpisuje na SMS-y ukochanej niemal natychmiast, a nie dopiero po kilku godzinach.

Nie może wstydzić się swojej partnerki

Mężczyzna, który bez zbędnego wymigiwania się przedstawia dziewczynę rodzicom oraz znajomym, bez wątpienia zbliża się do ideału.

Czasem bywa uległy

- Nawet jeśli to, co kobiecie sprawia frajdę, nie jest jego ulubionym sposobem spędzania czasu, to chętnie tego spróbuje, jeśli wie, że jest to dla niej ważne – opisuje mężczyznę doskonałego serwis facet.wp.pl.

Szanuje rodzinę swojej partnerki

Niekulturalne docinki, kierowane pod adresem rodziny i przyjaciół własnej partnerki, to zachowanie, które z całą pewnością oddala faceta od ideału.

Nie jest zazdrosny o osiągnięcia partnerki

Tylko pewny swojej wartości i bezgranicznie zakochany w partnerce mężczyzna będzie potrafił szczerze pochwalić ją za awans w pracy lub konstruktywnie zmotywować do działania.

Szczery

Facet, który kłamie jak z nut, zataja przed kobietą SMS-y lub nieoczekiwanie znika na kilka godzin, z całą pewnością nie może być ideałem. Od nieszczerości do zdrady tylko jeden krok.

Jest kreatywny

Kwiaty dawane bez okazji, niespodziewane wycieczki za miasto, słodkie podarunki – Facet Doskonały wie, jak pozytywnie zaskoczyć swoją wybrankę!

Potrafi właściwie się zachować

Mr Perfect powinien mieć wiele twarzy. Swobodny, wyluzowany i dowcipny podczas spotkania tylko we dwoje, a szarmancki i kulturalny na ważnym rodzinnym obiedzie u przyszłych teściów.

Nie narzuca partnerce swojego zdania

Idealny facet powinien odnosić się do swojej kobiety z szacunkiem i akceptować jej poglądy, nawet jeśli są niezgodne z jego opinią. Umiejętność przedstawiania argumentacji w wyważony sposób to niezwykle ważna cecha.

Ma poczucie humoru

Ponurak z całą pewnością nie jest ideałem i nigdy nim nie zostanie. Za to facet, który potrafi rozśmieszyć swoją kobietę, z pewnością tak!

Co jeszcze dorzucicie do tej listy, dziewczyny?

Źródło: facet.wp.pl

Komentarze (94)

Ocena: 5 / 5
Fasia (Ocena: 5) 06.05.2015 09:25
fajny artykuł - dużo o tym jak znaleźć partnera też tutaj jakoszczedzacjakzarabiac
odpowiedz
Tora (Ocena: 5) 19.11.2014 23:42
uuuaa ;d jakie to mile ze poznalam ideal ;d co prawda to dopiero poczatek w sumie i juz jakies tam wady czy roznice sie wylaniaja, ale jak patrze na te cechy to tylko wspieraja mnie w decyzji, ze facet naprawde jest dla mnie , pomimo iz nie jest brunetem o ciemnych oczach.. ;)
odpowiedz
Ona (Ocena: 5) 28.02.2013 17:09
Mam ideała.... :)))))))
odpowiedz
kasia (Ocena: 5) 26.02.2013 23:14
umie gilac :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2013 11:06
Mojemu brakuje tylko punktualności i natychmiastowego odpowiadania na SMS. :D ale to przecież nie zmienia tego że go kocham
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo