Scenariusz RANDKI IDEALNEJ – daje 100% gwarancję powodzenia (Oboje będziecie zachwyceni!)

Stary, sprawdzony sposób, który zawsze działa...
Scenariusz RANDKI IDEALNEJ – daje 100% gwarancję powodzenia (Oboje będziecie zachwyceni!)
17.02.2013

Poznałaś świetnego faceta, teraz przed Wami pierwsza randka. Pewnie głowisz się, jak ma wyglądać Wasze wymarzone randez vous. Lepiej pójść na romantyczną kolację, czy może zdecydować się na taneczne szaleństwo w dyskotece?

Nic z tych rzeczy! Okazuje się, że najlepszym pomysłem na spędzenie wieczoru we dwoje jest pójście do kina. Wspólne oglądanie filmu na wielkim ekranie od lat cieszy się niesłabnącą popularnością – zauważa serwis femalefirst.co.uk. Dlaczego zakochani decydują się właśnie na taki scenariusz pierwszej randki?

Powodów jest mnóstwo. Przede wszystkim, już sam wybór filmu może stać się wdzięcznym tematem do swobodnej rozmowy z kimś, kogo prawie w ogóle nie znamy, a sam seans to moment, w którym możemy pozwolić sobie na odpoczynek w tej stresującej sytuacji. Poza tym, po wyjściu z kina na pewno nie zabraknie nam tematu do rozmów, a opinie na temat obejrzanego filmu to przecież świetny pretekst, by porozmawiać o swoich zainteresowaniach i tym samym – lepiej się poznać!

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Ona (Ocena: 5) 28.02.2013 19:50
Moj chlopak na 1 spotkanie ( randke) zaprosił mnie do cukierni. Ciastko, herbatka, przytulne miejsce, spojrzenia w oczy, rozmowa, 1obietnice, polecam :)
odpowiedz
ania (Ocena: 5) 18.02.2013 10:28
Mnie chłopak zabrał na randke do kina bylismy tam w 4 (2 pary) w kinie za czesto patrzyl sie na jedna laske (mi wmawial ,ze nie) a potem sie chwalil ze jednej lasce puscil oko bo jej chlopak sie na niego gapil...co ja mam o tym myslec,
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2013 23:04
Kino na pierwszą randkę? Hmm Kto co lubi ;) Ja z moim obecnym chłopakiem, a jesteśmy razem już 2lata poszliśmy do kawiarenki, przegadaliśmy chyba z 4h, a wcześniej jeszcze spacer godzinkę :) najlepszy sposób, żeby kogoś poznać. Ale jeżeli ktoś jest nieśmiały, to kino jest dobrym rozwiązaniem, bo po filmie zawsze znajdzie się temat do rozmowy, ale osobiście polecam inne miejsca :)
odpowiedz
Papilotka (Ocena: 5) 17.02.2013 19:42
Ta ... a niedawno pisali, że kino to nie jest dobry pomysł na pierwszą randkę. Ja się całkowicie zgadzam. Na początku wolę z kimś dłużej porozmawiać, iść w jakieś bardziej zaciszne miejsce, żeby móc w pełni skupić się na tej osobie. W kinie nie ma takiej możliwości. Choć kino ma wiele zalet, jest dobre na randkę ,a le na którąś z kolei, nie na pierwszą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2013 18:12
RENDEZ-VOUS! A kino moim zdaniem lepsze na kolejna randkę, a nie nie pierwszą. Najpierw trzeba trochę ze sobą pogadać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo