UCZENNICE a SEKS: Coraz szybciej tracą cnotę, coraz rzadziej pamiętają o kondomach!

Rozwiązłość wśród młodzieży to znak dzisiejszych czasów?
UCZENNICE a SEKS: Coraz szybciej tracą cnotę, coraz rzadziej pamiętają o kondomach!
09.02.2013

Wstrzemięźliwość seksualna nie jest priorytetem dzisiejszych nastolatków. Na szybką utratę cnoty decydują się coraz młodsze osoby. I choć mogłoby się wydawać, że prym w tej kwestii wiodą chłopcy, tak naprawdę to dziewczęta okazują się bardziej rozwiązłe.

- Regularny seks uprawia 48 proc. uczennic tuż przed 18. rokiem życia. W przypadku uczniów to tylko 38,4 proc. – wynika z najnowszych badań seksuologów z La Trobe University. Sondaż przeprowadzono w szkołach australijskiej Victorii.

Co piąty uczestnik ankiety (18,9 proc. chłopców i 19 proc. dziewcząt) przyznał również, że w ciągu minionego roku miał przynajmniej 3 kochanków. Jakby tego było mało, co druga uczennica i co czwarty uczeń świadomie rezygnowali z prezerwatyw.

Współczesna młodzież z Australii otwarcie opowiedziała także o swoim pociągu do alkoholu. – Niemal 50 proc. ankietowanych przez 2 tygodnie przed sondażem przynajmniej raz wypiło 5 drinków. Co czwartemu w ostatnich 12 miesiącach zdarzyło się upić do nieprzytomności – relacjonuje news.com.au.

Myślicie, że problem rozwiązłości i upijania się dotyczy w tak dużym stopniu również polskich nastolatków?

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 01:01
Mam 13 lat a uprawiałam sex już 15 razy. Jakoś nic takiego się nie stało
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2013 23:06
a ja mam 20 lat i nigdy nie byłam pijana, nie uprawiałam seksu , nie mam chłopaka ... boże czuję jakby mi życie przez palce uciekało . nie często imprezuję , wolę posiedzieć w domu , sama, z mamą i psem . ofiara , a przecież mogłabym zaszaleć , dobrze mi idzie na studiach , zdaję w terminach .. nie wiem .. jestem taka ograniczona , czuję jakąś taką wewnętrzną blokadę w stosunku do innych ludzi i nawet jak spotykam starych znajomych nie mogę z nimi normalnie porozmawiać bo boję się że powiem coś złego .. ciężko mi się wyluzować .. może macie na to jakąś radę ??
zobacz odpowiedzi (4)
mamama (Ocena: 5) 09.02.2013 17:37
na zdjeciu - hanna z pretty little liars :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2013 14:55
hahahah doklanie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2013 11:53
ja tez uwazam, ze przeciez kiedys tez sex byl, towarzyszyl mlodziezy :) Ja w wieku prawie 18 lat, spalam ze swoim nauczycielem , on wtedy mial 30 lat (wolny oczywiscie) , do tej pory jestesmy przyjaciolmi. Minal juz ponad rok, od zakonczenia szkoly. Uwielbiam takie zycie, na razie zadnych zobowiazan. Wbrew pozorom latawica nie jestem ;) Chociaz jak jestem wolna to moge sobie robic co chce, tak aby nikogo nie ranic. Mieszkam juz sama, bo pracuje. Na studia ide za rok. Jest swietnie ! :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo