10 kobiecych zachowań, które mocno zniechęcają facetów - CZARNA LISTA

Sprawdź, co najbardziej odstrasza mężczyzn.
10 kobiecych zachowań, które mocno zniechęcają facetów - CZARNA LISTA
01.02.2013

Spotkałaś właśnie faceta swoich marzeń. Inteligentny, kulturalny, czuły i piekielnie przystojny. Kiedy o nim myślisz, uśmiech sam pojawia się na twojej twarzy. Potem jednak paraliżuje cię irracjonalny strach, że twój książę z bajki od ciebie odejdzie. Że zrobisz coś, co bardzo go do twojej osoby zniechęci.

Spokojnie – jeśli tylko będziesz wystrzegać się kilku opisanych dalej zachowań, ten czarny scenariusz nigdy się nie sprawdzi.

Kobiece zachowania

Zakazaną listę przygotował TNS OBOB w oparciu o sondaż, przeprowadzony wśród respondentów płci męskiej. Wynika z niego przede wszystkim, że największy niesmak wzbudza w mężczyznach widok ich partnerki, która wodzi wzrokiem za innymi facetami. Nie znosi tego aż co drugi badany.

Na drugim miejscu zestawienia znalazł się… damski płacz. Nasze łzy odstraszają zwłaszcza mężczyzn w wieku 18-25 lat.

Kobiece zachowania

Na podium uplasowały się także złośliwości skierowane pod adresem partnera, których panie dopuszczają się w gronie rodziny lub przyjaciół. Publicznego upokorzenia obawia się blisko 50 proc. ankietowanych.

Duży niepokój wywołują u panów także: kobieca ignorancja (nie podoba się ona 40 proc. respondentów), wymowne milczenie (37 proc.), krzyk (36 proc.), obrażanie się (34 proc.), odmowa seksu (30 proc.), a także... niszczenie rzeczy należących do partnera (29 proc.) i rzucanie przedmiotami (27 proc.).

Co Wy na to? Zamierzacie wystrzegać się tych zachowań?

Komentarze (109)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2015 22:51
Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2013 23:19
zawsze jak wchodzę na papilota to się uśmieję z tych art co za bzdury mam nie odmówić seksu jasne odmowie i gratis to mogę rzucić w kolesia czymś i z przeklinać co za zryty art
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2013 17:46
Tak się zastanawiam kto pisze te artykuły? Bo z tego wychodzi, że kobieta zawsze powinna być w dobrym nastroju, nie mieć o nic żalu lub pretensji i zawsze spełniać każdą nawet najbardziej perwersyjną zachciankę swojego mężczyzny bez względu na to jak on się zachowuje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2013 04:52
Hahahah! Odmowa seksu -jakby mi facet postawił takie ultimatum to bym kazała spier*** albo iść na dziwki, a generalnie takiego człowieka miałabym za nic, za mentalne zero. Nie jestem gumową lalką żeby być na czyjeś zawołanie, wolałabym do końca życia być sama niż dać się zmanipulować jakimś szantażem emocjonalnym jak niektóre panny i dać d*** wbrew sobie. Jakoś przeważnie faceci którzy mają takie wymagania trafiają na tępe rury, które są na tyle zdesperowane że aż bezkrytyczne względem partnera, bo wystarczy im że ktoś je w ogóle chce aby z kimś być i spełnią każdą jego zachciankę, upodlą się byle go zatrzymać. Ale bym wyśmiała takiego chłopa -co taki se wyobraża jeśli bycie z kimś oznacza tyle, że nie można odmówić seksu?
zobacz odpowiedzi (1)
anonimówka (Ocena: 5) 02.02.2013 23:21
no żeby sie nie posrali przez przypadek ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo