Jak rozpoznać, że ten facet to typ `niegrzecznego chłopca`?

Oto symptomy, których nie powinnaś lekceważyć…
Jak rozpoznać, że ten facet to typ `niegrzecznego chłopca`?
24.01.2013

Są bezczelni, grubiańscy, nieposłuszni i niekulturalni, a mimo to kobiety za nimi szaleją. Co tak bardzo pociąga nas w draniach? Zapewne ich niezaprzeczalna pewność siebie, męskość, a także… seksapil. I choć związek z niegrzecznym facetem rzadko kiedy kończy się happy endem, niektóre z nas świadomie się na niego decydują.

Jeśli nie zaliczasz się do tego grona i ostatnie, o czym marzysz, to związać się ze „złym chłopcem”, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Apodyktyczność

Dranie nigdy nie biorą pod uwagę zdania swojej partnerki. To oni wyznaczają miejsce i godzinę spotkania, wybierają dla kobiety drinka i dają jej wprost do zrozumienia, kto tu rządzi.

Brak poważnych deklaracji

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, z każdym kolejnym spotkaniem daje jej do zrozumienia, że jest coraz bardziej zaangażowany uczuciowo. Niegrzeczny chłopiec wprost przeciwnie. Zbywa partnerkę półsłówkami, wyśmiewa jej pytania o przyszłość związku i przymila się do niej tylko wtedy, gdy zależy mu na seksie.

Jak rozpoznać drania? Przede wszystkim zwróć uwagę na:

Język ciała

Jeżeli mężczyzna, którego kilka minut wcześniej poznałaś w pubie, patrzy na ciebie świdrującym wzrokiem, a potem dokładnie taksuje spojrzeniem przechodzące obok kobiety, lepiej bądź czujna. Niegrzeczni faceci są bowiem bardzo pewni siebie i bez skrępowania szukają kontaktu wzrokowego z innymi ludźmi.

Zwróć również uwagę na sposób, w jaki ten chłopak mówi. Jeśli jest głośny, absorbujący, dominujący, a przy tym napręża klatkę piersiową, kiedy opowiada o sobie, uciekaj od niego czym prędzej.

Nieodpowiedzialność

Jeżeli facetowi zdarza się zapomnieć o waszej randce albo nie zadzwonić do ciebie, choć wcześniej zarzekał się, że na pewno to zrobi, bez wątpienia masz do czynienia z draniem. Niewykluczone, że ten facet spotyka się równocześnie z kilkoma kobietami i dlatego mieszają mu się terminy spotkań. Po kilku takich obietnicach bez pokrycia lepiej zerwij z nim wszelkie kontakty.

Pamiętaj…

Większość kobiet łudzi się, że potrafi zmienić niegrzecznego chłopca w przykładnego, kochającego partnera. Niestety, rzadko kiedy to się udaje. Zamiast więc tracić energię na kogoś, kto cię nie szanuje i nie ma wobec ciebie poważnych planów, lepiej rozejrzyj się za facetem, któremu naprawdę będzie na tobie zależeć.

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2013 15:07
dziewczyny ale pomyslcie jak z takim moze byc dobrze w lozku??? on cie tak kreci ta swoja meskoscia. ja mialam grzecznego i kochanego mezczyzne ale co z tego jak byl nuuuuudny. a z takim draniem ciagle cos sie dzieje. mi to odpowiada bo mloda jestem i nie szukam zwiazku, nie wiem co bedzie za pare lat :)
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 25.01.2013 16:18
ten artykuł to dno
zobacz odpowiedzi (2)
mh (Ocena: 5) 25.01.2013 09:53
Nooo, spotykam się z takim od ponad roku. Dziwi mnie to, że aż tak długo ;))
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2013 22:26
Facet ma prawo byc "niegrzecznym chlopcem" tylko wtedy, gdy ma klase, traktuje kobiety z szacunkiem i posiada zaplecze finansowe. Reszta to smietki z ulicy zgrywajacy macho.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2013 22:07
prawda. są tacy faceci, ale są też kobiety,które nie pozostają dłużne. i to nie z chęci zemsty, to typ charakteru. są tez mili i grzeczni panowie. jestem kobietą, mam swój rozum i zachowuje się podobnie, so what? :) jeżeli w kims sie mamy zakochać z wzajemnością to to nastąpi :) korzystajmy z życia! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo