Kto lubi seks analny?

Z roku na rok przybywa zwolenników miłości greckiej. Naukowcy stworzyli coś na kształt przewodnika po motywach decydowania się na tę formę zbliżeń.
Kto lubi seks analny?
24.01.2013

Jeszcze do niedawna seks analny wydawał się tematem tabu i nawet jego zagorzali zwolennicy nie przyznawali się do tego, że go uprawiają. Czasy się jednak zmieniły i dzisiaj miłość grecka stanowi stały element życia intymnego wielu par.

Kto najczęściej decyduje się na taki rodzaj zbliżenia? Z badań, przeprowadzonych przez Bradley Hasbro Children`s Research Center na reprezentatywnej grupie 1,4 tys. osób między 15. a 21. rokiem życia, wynika, że z reguły są to młodzi ludzie, którzy… nie uznają antykoncepcji.

- Aż 16 proc. ankietowanych przyznało, że uprawia seks waginalny bez zabezpieczenia, bo prezerwatywy „zmniejszają przyjemność”. Ci sami ludzie uprawiali później dużo chętniej seks analny – relacjonują badacze.

Eksperci stworzyli też swoisty podział „motywów” ze względu na płeć. Okazało się, że w przypadku kobiet miłość grecką preferują te, które miały przynajmniej kilku partnerów seksualnych. Z kolei wśród panów najczęściej seks analny uprawiają homo- lub biseksualiści.

Co Wy na to? Jesteście zwolenniczkami czy przeciwniczkami takich zbliżeń?

Komentarze (174)

Ocena: 5 / 5
julciio (Ocena: 5) 11.08.2016 18:49
Do tego seksu nadają się nieduże fiuciki, wtedy partnerkę druga dziurka nie boli.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2014 18:32
Ja uwazam ze seks analny jest fantastyczny.orgazm gwarantowany:)
odpowiedz
madzior (Ocena: 5) 31.05.2013 12:29
a ja mam 27 lat mój mąż 30 i też lubimy sex jak to nazywamy "w inną dziurkę". Miałam opory bolało czułam dyskomfort aż natknęłam się na artykuł jakiegoś prof który opisuje jak prawidłowo przygotować się do tego typu zbliżenia i za jego radą warto samej poznać swoją dziurkę masować czy nawet wsunąć tam swój własny palec i faktycznie takie poznanie własnego ciała jest fajne i pomaga.Teraz bez nawilżaczy i bez niczego poprostu jak mamy ochotę to uprawiamy miłośc grecką polecam artykuły na ten temat :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2013 18:52
ja to mam z tym trochę problem... bo chcę tego tak samo jak mój chłopak ale nie mogę wytrzymać dłuższej chwili po prostu z bólu.. dodam że uzywamy przy tym żelu durexa ale może to ja sobie sama podświadomie wmawiam ze bedzie bolalo i to dlatego
zobacz odpowiedzi (1)
anonim (Ocena: 5) 03.02.2013 20:02
a ja mam pytanie... bardzo bym chciala sprobowac ale boje sie ze moze dojsc to tego ze zechce mi sie zalatwic a nie bede w stanie tego poczuc... jest to mozliwe?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo