10 oznak, że on jest GEJEM... (Choć nawet sam przed sobą wstydzi się do tego przyznać!)

Oto przesłanki, które powinny Cię zaniepokoić, choć nie traktuj ich zbyt poważnie!
10 oznak, że on jest GEJEM... (Choć nawet sam przed sobą wstydzi się do tego przyznać!)
19.01.2013

Kiedy Ricky Martin przeżywał szczyt swojej kariery, podkochiwały się w nim kobiety z całego świata. Piosenkarz nie uwodził jednak nagminnie swoich fanek. Przez kilkanaście lat spotykał się z meksykańską prezenterką Rebeccą de Albą, z którą planował nawet ślub. Do ceremonii w końcu nie doszło, a latynoski gwiazdor ogłosił na swojej stronie internetowej, że jest… szczęśliwym gejem.

Jego coming out w 2010 roku zszokował nie tylko media, ale przede wszystkim fanki. Wszyscy zastanawiali się, jak Martinowi udawało się tak długo utrzymać swoją orientację w tajemnicy.

Czy istnieją jakieś przesłanki, które jasno wskazują na to, że facet jest homoseksualistą? Lepiej przeczytaj, zanim zdążysz zakochać się w kimś, kto nigdy nie odwzajemni twoich uczuć…

czy on jest gejem

Facet za bardzo o siebie dba

Sygnałem alarmowym powinno być dla ciebie to, że obiekt twoich westchnień poświęca zbyt wiele czasu na zajmowanie się swoim wyglądem. Jeśli poza regularnym chodzeniem na siłownię zdarza mu się depilować swoje ciało, a także odwiedzać solarium i kosmetyczkę, musisz wyostrzyć swoją czujność.

Zimą używa kremu do rąk i pomadki do ust

Heteroseksualnemu facetowi nie przyjdzie do głowy, by kupić sobie własny krem do rąk lub pomadkę do ust. Gej natomiast – jeśli nie wyposaży się sam w te kosmetyki – będzie je podkradał tobie.

czy on jest gejem

Ma modnie ścięte włosy, których ciągle dotyka dłońmi

Nie każdy mężczyzna z modną fryzurą jest homoseksualny, ale ten, który bezustannie przeczesuje włosy palcami – prawdopodobnie tak. Geje są bardzo wyczuleni na punkcie swojego wyglądu, a taki gest daje do zrozumienia innym: „Patrzcie i podziwiajcie!”.

Wśród swoich znajomych ma same kobiety

Kiedy mężczyzna obraca się w gronie samych pań, jest albo kobieciarzem, albo… gejem. Jak ich zatem odróżnić? Otóż Casanova robi wszystko, aby uwieść swoje przyjaciółki. Z kolei homoseksualista wyłącznie im doradza i chętnie ich słucha.

czy on jest gejem

Jego stylizacje są przemyślane

Mężczyźni z reguły nie przepadają za chodzeniem po sklepach, a wspólne zakupy to dla nich raczej przykry obowiązek, niż przyjemność. Geje natomiast mogą buszować po butikach godzinami. Oglądać ciuchy, przymierzać je, łączyć poszczególne elementy w modne stylizacje.

Zamiast piwa woli słodkie drinki

Na spotkaniu w pubie przyjrzyj się uważnie, co zamawia chłopak, który wpadł ci w oko. Jeżeli są to słodkie drinki, które zazwyczaj piją kobiety, powinna zaświecić ci się w głowie lampka alarmowa.

czy on jest gejem

Jest oporny na twoje zaloty

Dzwonisz do faceta codziennie, piszesz do niego SMS-y, proponujesz wspólne wyjścia, a on wciąż cię unika? Być może bardziej woli towarzystwo facetów, niż kobiet. Bądź czujna także wtedy, gdy zostaniecie parą, a on albo całkowicie będzie unikał seksu, albo… preferował pozycję na pieska.

Ma kobiece gesty i dziewczęcy sposób chodzenia

Homoseksualni mężczyźni chodząc, często kołyszą biodrami, podczas gdy górna część ich ciała pozostaje raczej sztywna. Często mają również kobiecą gestykulację oraz specyficzny sposób mówienia.

czy on jest gejem

Szybko się wzrusza

Homoseksualiści są z reguły bardziej wrażliwi od mężczyzn heteroseksualnych. Z tego względu szybciej się wzruszają na filmach i mocniej przejmują się słowami krytyki, skierowanymi pod ich adresem.

Często komentuje wygląd ludzi ze swojego otoczenia

Jeśli facet, którym jesteś zainteresowana, zwraca uwagę na wygląd i ubiór ludzi ze swojego otoczenia, spostrzegając (i często „fachowo” krytykując!) takie detale, jak marka, krój, czy rodzaj materiału, bądź uważna. Heteroseksualni faceci najczęściej nie przywiązują do stroju innych osób takiej uwagi.

Komentarze (171)

Ocena: 4.54 / 5
gość (Ocena: 1) 16.09.2018 11:53
Tak! Szufladkujmy mężczyzn dobry pomysł!!!! A tak na poważnie jest to tak durne. Mężczyzna nie może zrobić czegokolwiek bo od razu każdy go uzna za geja. Co za pojebany świat
odpowiedz
Gej z Warszawy (Ocena: 1) 25.08.2018 23:27
Co za bzdurny artykuł!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.08.2018 01:45
Przepraszam z góry ale autor artykułu jest chyba idiotą, jeżeli wierzy w to co sam udostępnił... PS tylko jeden punkt się ze mną zgodził a gejem jestem
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.08.2018 22:36
Bzdura!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.07.2018 18:15
Bezsens, to zwykle spekulacje zakrawajace dość mocno na netroseksualizm, jadące stereotypami aż oczy krwawą. Facet heteroseksualny według tego artykułu ma być niechlujem, bezguściem, ociekajacy testosteronem, bez kszty manieryzmu... Strzelam w takim układzie że każdy okrzesany gentelmen z dawnych lat, dobrze ubrany i prezentujący się jest krypto-gejem...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo