Lista narodów ze słabą erekcją: Sondaż ujawnił, gdzie faceci mają problem ze... sztywnością członków

Kobiece wyobrażenia o zagranicznych kochankach często mijają się z prawdą.
Lista narodów ze słabą erekcją: Sondaż ujawnił, gdzie faceci mają problem ze... sztywnością członków
19.01.2013

Gorący Hiszpan, zmysłowy Francuz, uwodzicielski Włoch – na pewno niejednokrotnie marzyła ci się wakacyjna przygoda z jednym z tych cudzoziemców. W kobiecej wyobraźni przedstawiciele tych nacji figurują bowiem jako bogowie seksu, którzy doskonale potrafią zaspokoić partnerkę w sypialni. Tymczasem… nic bardziej mylnego! Z badania, przeprowadzonego przez brytyjskich naukowców jasno wynika, że w tym przypadku stereotypy boleśnie mijają się z rzeczywistością.

Sondaż dotyczył 12 europejskich krajów i wzięło w nim udział w sumie 9 000 mężczyzn. W ankiecie panowie przyznali m.in., że kluczowym czynnikiem, decydującym o udanym życiu seksualnym, jest pewność siebie – a ta niestety kuleje, kiedy facet ma problemy z erekcją.

W którym zatem państwie mężczyźni są najmniej zadowoleni ze sztywności swojego członka? Okazuje się, że w Hiszpanii (aż 83 proc. panów stwierdziło, że ich wzwód pozostawia wiele do życzenia). Na drugim miejscu niechlubnego rankingu znaleźli się Turcy (80 proc.), a na trzecim – Włosi (76 proc.). Tuż za podium uplasowali się Brytyjczycy (62 proc.), Francuzi (57 proc.) i Belgowie (50 proc.).

- Zaskakują Skandynawowie - zarówno Szwedzi, Duńczycy, jak i Finowie. Mimo że optymizm raczej nie jest ich cechą rozpoznawczą, w większości oceniają swoje męskie możliwości raczej pozytywnie - niezadowolonych z erekcji jest poniżej 50 procent z nich: kolejno 47, 46 procent i 41 procent – relacjonuje serwis facet.wp.pl.

Najbardziej dumni ze sztywności penisa są natomiast Niemcy. Problem ze wzwodem deklaruje tam zaledwie 40 procent panów.

Co Wy na to, Papilotki? Miałyście kiedykolwiek romans z cudzoziemcem?

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
marek (Ocena: 5) 19.11.2017 18:11
a co z Polakami? my też mamy swoje problemy. na szczęście jest na nie świetna metoda. ja na problemy z członkiem stosuję Maxigrę Go. Dzięki niej wiem, że seks na pewno będzie udany, ponieważ mój penis nie odmówi mi posłuszeństwa.
odpowiedz
Adam (Ocena: 5) 27.06.2017 19:18
Ja już zostanę przy IQMAN. Widzę, że poprawiła się znacząco moja kondycja seksualna, częściej mogę, częściej mam też ochotę na seks. Najbardziej mi się podoba to, że penis jest tak sztywny i czuję, jak wzbiera nasienie w trakcie stosunku.
odpowiedz
Maja112 (Ocena: 5) 02.11.2016 04:58
Mój mąż do niedawna nigdy nie miał problemów ze wzwodem, zawsze seks był długi i namiętny. Ale ostatnio przez stres w pracy zaczęły się z tym problemy :( dobrze, że nie czekał, tylko poszedł do lekarza po leki. Dostał maxigrę go i znów cieszymy się fantastycznym i spontanicznym seksem, bo lek działa bardzo szybko i daje pełną erekcję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2015 16:33
Mój facet jest pół Irańczykiem pół Niemcem.Swój pierwszy raz przeżył ze mną. Było cudownie nawet jak na jego pierwszy raz ( dodam, że ja już miałam wcześniej doświadczenie seksualne ). Z każdym razem jest coraz lepszy!!
odpowiedz
loren (Ocena: 5) 11.11.2013 20:56
Ja spokojnie sobie radzę przy pomocy suplementu diety Selectin. Łykam go od 2 miesięcy regularnie i nie mam żadnych problemów. Chodzi tylko i wyłącznie o regularne przyjmowanie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo