8 znaków, że on jest kobieciarzem

Kobiety obawiają się mężczyzn, którzy mogliby je zranić. Dlatego tych sygnałów nie powinnaś bagatelizować.
8 znaków, że on jest kobieciarzem
13.01.2013

Nieważne, czy dopiero go poznałaś, czy jesteście parą już od dłuższego czasu – jeśli na twojej drodze pojawił się kobieciarz, może to przysporzyć ci wielu przykrości. Taki mężczyzna dba wyłącznie o samozadowolenie, nie przejmuje się uczuciami innych i zmienia kobiety jak rękawiczki. Na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę?

Sposób, w jaki cię traktuje

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrany przez ciebie mężczyzna będzie ci wierny, a inne kobiety będą dla niego co najwyżej koleżankami, rozglądaj się za skromnymi, spokojnymi i szczerymi facetami. Zasługujesz na kogoś, kto będzie potrafił cię wysłuchać. Nawet nieśmiały mężczyzna zdobędzie serce kobiety, gdy da partnerce pewność, że w ich związku wszystko ułoży się pomyślnie. Natomiast kobieciarz to samiec alfa, który zachowuje się jak pępek świata – mówi wyłącznie o sobie, jest przekonany, że będziesz się przy nim cudownie bawiła i co gorsza, nawet w towarzystwie kobiety zdarza mu się wodzić wzrokiem za innymi dziewczynami. Pozbądź się go ze swojego życia!

kobieciarz

Zdradzają go portale społecznościowe

Takie mamy czasy, że jeśli ktoś uaktywni się w sieci, możemy dowiedzieć się o nim praktycznie wszystkiego. Dlatego zanim się zaangażujesz, sprawdź, jak wygląda jego facebookowa tablica. Najprawdopodobniej kobieciarz wśród znajomych będzie miał praktycznie same przedstawicielki płci pięknej. Mało tego – możesz natrafić na komentarze i publiczne wiadomości dziwnej treści od różnych dziewczyn (np. „Wczoraj było świetnie, liczę na powtórkę”). A jeśli on na nie odpowiada w dwuznaczny sposób, bierz nogi za pas. Niedobrze również, jeżeli ten facet publikuje setki swoich wypozowanych zdjęć w sieci.

Przez długi czas był singlem

To oczywiście nie reguła, jednak wielu mężczyzn jest singlami, ponieważ nie chcą się zaangażować albo ani myślą o związku. Powód? Oni po prostu uwielbiają wolność i poczucie swobody, lubią flirtować i umawiać się z kobietami. Dlatego jeśli interesuje cię mężczyzna, który od kilku lat czy miesięcy jest sam, spytaj go o jego uczuciową przeszłość i dowiedz się, dlaczego z nikim się nie widuje. A jeśli powie ci wprost, że nie szuka niczego poważnego, nie łudź się, że nagle zmieni zdanie.

Nadmiernie cię komplementuje

Kobiety lubią komplementy – to fakt i nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli jednak mężczyzna stanowczo przesadza z wychwalaniem cię pod niebiosa, powinno zwrócić to twoją uwagę. Nie jest bowiem tajemnicą, że zdeterminowany facet powie absolutnie wszystko, jeśli postanowi cię zdobyć. Dlatego tak wiele kobiet ulega mężczyznom, a potem przeżywają głębokie rozczarowanie. Bądź zatem mądrzejsza i nie nabieraj się na czułe słówka, zwłaszcza jeśli nowo poznany facet komplementuje cię w każdym albo co drugim zdaniu.

Ewa Podsiadły-Natorska

Przy pisaniu artykułu korzystałam z tekstu opublikowanego w serwisie Allwomenstalk.com

kobieciarz

Chce się spotykać tylko wieczorami

To typowe zachowanie kobieciarza; wydzwania albo pisze do ciebie tylko w późnych godzinach, bo jedno chodzi mu po głowie. Mężczyzna, któremu będzie na tobie naprawdę zależeć, postara się, abyś nie miała żadnych wątpliwości wobec jego zamiarów – przyśle ci wiadomość na dzień dobry, zaprosi na obiad do przytulnego lokalu, a w weekend zaproponuje wycieczkę. Tymczasem kobieciarz potrafi przed północą wysłać ci wiadomość z pytaniem, co robisz i propozycją spotkania. Nie nadinterpretuj jego słów, bo tak naprawdę on chce tylko jednego.

Jego słowa rozmijają się z czynami

Prawdziwy mężczyzna nie składa obietnic bez pokrycia i zawsze bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Niestety, prawdopodobnie każda z nas choć raz spotkała faceta, który nie zrobił tego, co zapowiedział. Kobieciarz będzie prawił ci komplementy, przekonywał, że jesteś jedyna i wyjątkowa, stwierdzi nawet, że niedługo przedstawi cię swojej rodzinie – powie wszystko, co będziesz chciała usłyszeć, a tak naprawdę szybko o tobie zapomni i zacznie spotykać się z inną kobietą. Lepiej poszukaj mężczyzny, który naprawdę zechce być z tobą.

kobieciarz

Nigdy nie dzwoni po spotkaniu

Kobieciarz taki już jest – najpierw oczarowuje kobietę, traktuje ją jak księżniczkę, a gdy jest już po wszystkim, zapada się pod ziemię. To zachowanie godne potępienia, ale niestety typowe dla faceta, który zmienia partnerki jak rękawiczki. Gdy spędzicie ze sobą noc, kobieciarz dopnie swego i więcej go już nie zobaczysz. Rozwiązanie? Jeśli wpadłaś w jego sidła, głęboko odetchnij i rusz przed siebie, zamiast rozpamiętywać, jak zostałaś potraktowana. On chciał od ciebie jednego, szkoda zatem twojej uwagi na faceta, który nie dostrzegł, co stracił.

Jest flirciarzem

Męska natura nakazuje facetom oglądać się za innymi kobietami. Rzucenie okiem na piękną nieznajomą jest jeszcze do zaakceptowania, o ile nie sprawia, że czujesz się odrzucona, zaniedbana albo wręcz upokorzona. Tyle że w naturze kobieciarza leży przypatrywanie się kobietom nawet podczas randki we dwoje. Uciekaj natychmiast, jeśli on w czasie spotkania z tobą zacznie flirtować z obcą dziewczyną. To facet, który ani myśli o poważnym związku – a ty zasługujesz na mężczyznę, dla którego będziesz priorytetem.

Komentarze (54)

Ocena: 4.87 / 5
malinka (Ocena: 1) 22.11.2016 10:05
Cyt. ..rozglądaj się za skromnymi, spokojnymi i szczerymi facetami" - kompletna bzdura. Byłam z takim przez 3 lata, cały czas zapewniał, że jestem tą jedyną, tylko mnie kocha, najważniejsza itp... niestety okazało się, że cały czas za moimi plecami spotykał się z dziwkami... miał wiele profili na portalach z sex ofertami. Dużo rozmawialiśmy szczególnie na temat sexu, czy mu wszystko pasuje itp.... do końca twierdził, że jest szczęśliwy ze mną i niczego nie chce zmieniać. zwykły dziwkarz i seksoholik! Takich jest wielu. przed znajomymi i rodziną chodzący anioł. Wszyscy mi zazdrościli, jaki on spokojny, zakochany w tobie....Tacy są najgorsi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2015 22:53
Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
odpowiedz
on88 (Ocena: 2) 21.09.2015 02:36
Dziwne bo ja poznaję podobne odpowiedniki kobiece ..miliony kolegów na fb buziaczki , focie , wieczny brak czasu , zapewnienia , że jej zależy , zajeć 28h/24 ....i gra na 3 fronty ...a niby taka cicha spokojna i takiego też faceta szuka ;/
odpowiedz
Suran (Ocena: 5) 21.07.2015 17:39
Kobiety bardziej lgną do bajerantów. Normalnych omijają szerokim łukiem. Widać to szczególnie na portalach randkowych.
odpowiedz
kujpa (Ocena: 5) 03.04.2014 11:53
Brawo! To doskonałe rady jak naprawdę postępować z kobietami. Wysłuchiwać? Dzwonić? Zapewniać? Po Co! Lepiej grzmocić do bólu, najlepiej kilka na raz. Wtedy najbardziej kochają
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo