Wszystko zależy od drugiej randki

Co powinnaś robić na drugim spotkaniu z facetem? Czego musisz unikać?
Wszystko zależy od drugiej randki
11.01.2013

Choć to zazwyczaj pierwsza randka stresuje nas najbardziej, tak naprawdę dopiero drugie spotkanie z facetem może powiedzieć wszystko na temat przyszłości nowej relacji. Dlaczego? Ponieważ na pierwszym wspólnym wyjściu ludzie starają się zazwyczaj wywrzeć na sobie jak najlepsze wrażenie. Dopiero na kolejnym okazuje się, czy potrafią się ze sobą porozumieć oraz jak wiele spraw ich łączy.

- Druga randka jest zwykle bardziej swobodna. Ludzie przestają się spinać i skupiać wyłącznie na wzbudzeniu zainteresowania u swojego rozmówcy. Dzięki temu mogą się wzajemnie lepiej poznać – wyjaśnia portal femalefirst.co.uk.

Dość problematyczną kwestią po pierwszym spotkaniu może się jednak okazać wyznaczenie terminu kolejnego wspólnego wyjścia. Ile czasu powinno bowiem upłynąć między schadzkami? – Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedne pary chcą spotkać się ze sobą już następnego dnia, inne wolą wziąć drugą osobę „na przeczekanie” i umówić się z nią dopiero po tygodniu. Kobiety powinny jednak pamiętać o tym, by nie pisać do mężczyzny SMS-a jako pierwsze. To faceci muszą zrobić pierwszy krok i zasygnalizować swoje zainteresowanie. Mężczyźni są łowcami, więc lepiej nie podawać im się od razu na tacy – radzi serwis.

Warto również pamiętać o tym, by na drugą randkę umówić się już w zupełnie innym miejscu. Jeśli zatem pierwsze spotkanie upłynęło wam w romantycznej atmosferze, przy świecach i winie, kolejne spędźcie np. na powietrzu, spacerując i rozmawiając. Zmiana otoczenia może zaowocować interesującą konwersacją lub… obnażyć to, że zupełnie się ze sobą nie dogadujecie.

- Dopiero gdy druga randka okaże się sukcesem, relacja ma szansę przeobrazić się w związek – podsumowuje portal.

Zgadzacie się z tym?

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2015 01:45
Hh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2015 16:54
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2013 12:33
piękna sukienka na zdjęciuu:P
odpowiedz
;] (Ocena: 5) 14.01.2013 22:03
Ja na drugiej randce z moim chłopakiem gderałam przez prawie 4h - buzie nam się nie zamykały, no i proszę w lutym 3,5 roku ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2013 16:42
Mnie również chłopak pocałował na drugiej randce, później były kolejne spotkania,a z nimi coraz bardziej namiętne pocałunki. Zaznaczam,że to wszystko działo się w wakacje. Od kiedy wróciłam do szkoły spotkaliśmy się dwa razy. Doszłam do wniosku,że koleś olał mnie i potraktował to wszystko jak "wakacyjną przygodę". Ja niestety nie mogę przestać o nim myśleć, najgorsze jest to,że on czasem do mnie pisze, pyta co słychać, po prostu w miarę regularnie mi o sb przypomina. Ja kompletnie nie wiem jak to traktować. No według mnie to ze zwykłymi koleżankami się nie całuje, ale gdybym była kimś więcej niż zwykłą koleżanką to bardziej by się starał. Nie jestem w stanie mu wygarnąć co mnie męczy, bo jestem zbyt nieśmiała w jego towarzystwie. A i jeszcze jedno... ja też się czasem pierwsza do niego odzywam, żeby nie było że inicjatywa jest tylko z jego strony. Dziewczyny co myślicie? dać sb spokój? zapomnieć? czy jakoś działać? jeśli działać to co robić? Bardzo proszę o radę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo