Zalety seksu w skarpetkach

Zaskakujące odkrycie holenderskich seksuologów.
Zalety seksu w skarpetkach
08.01.2013

Masz problemy z osiągnięciem orgazmu? A może podczas seksu, gdy ukochany rozbiera Cię do rosołu, nie czujesz się zbyt komfortowo? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco chociaż na jedno z tych pytań, mamy dla Ciebie świetną wiadomość...

Według holenderskich seksuologów, nic lepiej nie poprawi jakości współżycia, jak założenie na czas seksu... skarpetek, najlepiej grubych i ciepłych – zaznacza serwis facet.wp.pl.

Okazuje się, że ta wyśmiewana przez wielu część garderoby, w trakcie miłosnych igraszek może spełniać bardzo istotną funkcję. Otulając zmarznięte stopy, pomaga podnieść temperaturę ciała, a stąd już tylko krok do nieziemskiego orgazmu.

To niezwykłe działanie cieplutkich skarpetek zostało zresztą udowodnione przez stosowny eksperyment, podczas którego część pań miała na sobie skarpetki, a część marzła bez nich. Okazało się, że w grupie skarpetkowej orgazm osiągnęło ponad 80 procent kobiet. W grupie bosej udało się to natomiast tylko połowie badanych – relacjonuje serwis facet.wp.pl.

Niewiarygodne? A jednak, coś w tym chyba musi być... Ciekawe tylko, co na nasze skarpetkowe upodobania powiedzą faceci. Czy widok kochanki w wełnianych podkolanówkach nie odbierze im przypadkiem ochoty na igraszki?

Komentarze (80)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 04.04.2013 23:14
skarpetki są ok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2013 17:09
Hhhmm. Jak dla mnie, to kobieta tylko w skarpetkach. Zawsze tak miałem.
odpowiedz
krzysiek (Ocena: 5) 12.01.2013 00:22
mam tylko jedno pytanie do facetów, jak wy się staracie że kobiety wspominają tutaj na portalu o orgaźmie ? (jednym orgazmie) , jednym z wielu pięknych chwil w związku jest gdy partnerka dochodzi raz za razem, kilkukrotnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2013 15:30
jest tutaj dużo panów, więc skorzystam i zadam pytanie: drodzy panowie poradźcie mi, co zrobić, gdy mój partner cały czas, bez przerwy pieści moje piersi, już mnie zaczynają boleć, próbuję go powstrzymać, lecz on niestety ciągle interesuje się moim dekoltem i nawet, gdy zakładam golf, po prostu odpina mi stanik i szybko wkłada ręce pod bluzkę i wtedy nie mogę go uspokoić. Proszę o radę
zobacz odpowiedzi (2)
lala (Ocena: 5) 09.01.2013 13:41
jejku ile chłopów tu siedzi ;pp
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo