Jak sprawić, żeby on jadł Ci z ręki? (Oto niezawodny sposób na każdego faceta!)

Postępując tak osiągniesz każdy upragniony cel.
Jak sprawić, żeby on jadł Ci z ręki? (Oto niezawodny sposób na każdego faceta!)
19.12.2012

Seksapil to nasza broń kobieca. Seksapil to coś co Was podnieca…” - śpiewała kiedyś Danuta Rinn. Zauważcie jak wiele prawdy jest w tych słowach. Pewnie każda z nas nie raz wykorzystywała własny urok osobisty do manipulowania mężczyznami.

Słodkie minki, trzepotanie rzęsami, uroczy uśmiech… Wszystkie te z pozoru niewinne gesty mogą zdziałać naprawdę wiele, a my, kobiety, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Według badań przeprowadzonych przez brytyjskich socjologów, ponad połowa przedstawicielek płci pięknej świadomie stosuje różne uwodzicielskie sztuczki, aby zdobyć to, na czym im zależy. Flirtujemy wszędzie, w pracy, w związku, a nawet na drodze.

Czasem, gdy zachodzi taka potrzeba, wyciągamy również cięższe działa. Jedna na trzy kobiety przynajmniej raz w życiu użyła seksu jako narzędzia manipulacji. Sprytnie wykorzystujemy fakt, że faceci mają większe potrzeby. Bywa więc, że fundujemy swojemu mężczyźnie nieziemską rozkosz, aby tuż „po” złożyć mu propozycję nie do odrzucenia. Czasem również odmawiamy partnerowi zbliżenia, tylko po to, aby go ukarać i pokazać kto rządzi w związku.

Niczego nieświadomi panowie żyją w błogim przekonaniu, że to oni są tą silniejszą płcią i mogą nami sterować. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Współczesne kobiety nie mają zamiaru żyć pod dyktando mężczyzn i to one dyktują warunki!

Czy Wam również zdarza się wykorzystywać w codziennym życiu swój urok osobisty, tylko po to, aby coś uzyskać od płci przeciwnej?

Polecane wideo

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
anonimka (Ocena: 5) 08.01.2013 15:39
sztuka czytania ze zrozumieniem. Co należy zrobic, aby facet jadł Ci z ręki? umiejętnie wykorzystywać swój seksapil, kobiecość oraz stosować uwodzicielskie sztuczki. wszystko jest w tekście tępe dzidy
odpowiedz
klop (Ocena: 5) 20.12.2012 21:23
gówno prawda :)
odpowiedz
alala (Ocena: 5) 20.12.2012 20:15
Nie Danuta Rinn, tylko Eugeniusz Bodo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2012 20:09
odmawiamy partnerowi zbliżenia, tylko po to, aby go ukarać i pokazać kto rządzi w związku. - fakt
odpowiedz
ola (Ocena: 5) 20.12.2012 16:54
dokładnie tak samo myślę, tylko, że mi strasznie z tego powodu smutno, że dla mnie te 2 rzeczy, miłość i namiętność, nie idą w parze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie