90-sekundowe skanowanie mężczyzny: Półtorej minuty wystarczy, by go ocenić!

A ile czasu potrzebują faceci, aby się do nas przekonać?
90-sekundowe skanowanie mężczyzny: Półtorej minuty wystarczy, by go ocenić!
fot. Centrefold, FW 12/13
15.12.2012

Wyobraź sobie taką sytuację: Nagle podchodzi do Ciebie nieznajomy mężczyzna i zaczyna z Tobą rozmawiać. Ile czasu potrzebujesz, aby wyrobić sobie opinię na jego temat i przede wszystkim zdecydować, czy chciałabyś umówić się z nim na randkę?

Według sondażu przeprowadzonego przez serwis randkowy datewithamate.com, przeciętnej kobiecie wystarczy zaledwie 90 sekund, żeby ocenić atrakcyjność mężczyzny. Podobno, po upływie tego czasu, wiemy już doskonale, czy dany kandydat mógłby być naszą potencjalną drugą połówką, czy też raczej wolałybyśmy więcej go nie spotkać.

A jak w podobnej sytuacji zachowują się panowie? Okazuje się, że mężczyźni są bardziej niezdecydowani i potrzebują około 5. minut, aby wyrobić sobie zdanie o przedstawicielce płci pięknej. Po upływie tego czasu, nadal jednak nie są w pełni przekonani, czy osoba, którą właśnie poznali nadawałaby się na ich życiową partnerkę. My kobiety, musimy się sporo natrudzić, aby przekonać ich do podjęcia właściwej decyzji...

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
cx (Ocena: 5) 21.12.2012 17:16
To jest skrajnie tępe podejście. Czy relacje międzyludzkie są binarne w stylu: "to może być właśnie ten/ta" lub "nie mam ochoty więcej go oglądać"? Masa ludzi na całym świecie żyje w oderwaniu od tego debilnego schematu i chętnie spotyka się z osobami, które potencjalnie potrafią dostarczyć dużo rozrywki/przyjemności, jednak z perspektywy większej części życia nie mają na nich najmniejszej ochoty.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie