5 TYPÓW kobiet, z którymi żaden facet się NIE UMÓWI (Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich!)

Panowie mają kilka twardych zasad, którymi kierują się w kwestii randek.
5 TYPÓW kobiet, z którymi żaden facet się NIE UMÓWI (Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich!)
11.12.2012

Gdyby ktoś poprosił cię o wyliczenie kilku typów kobiet, których mężczyźni unikają jak ognia, jaka byłaby twoja odpowiedź? Materialistka? Karierowiczka? Feministka? Takie dziewczyny oczywiście odstraszają facetów, ale okazuje się, że w ich umysłach istnieje również lista dużo gorszych cech potencjalnej partnerki. Oto ona!

Koleżanka z pracy

W firmie przebywamy przez większość naszego dnia. Nic zatem dziwnego, że nawiązujemy w niej przyjaźnie, a nierzadko… romanse. Mimo to każdy facet, który choć raz tego doświadczył, prawdopodobnie już nigdy więcej się na taki krok nie skusi. Dlaczego? Ponieważ praca i związek rzadko kiedy idą w parze. Pozostali współpracownicy prędzej czy później zaczną bowiem szemrać za plecami zakochanych, a poza tym… kiedy dojdzie już do zerwania, jedna ze stron prędzej czy później zechce zmienić pracę.

kobieta w łazience

Siostra eks-dziewczyny

Rzadko który mężczyzna świadomie zdecydowałby się na to, by wejść w związek z siostrą swojej byłej partnerki. Wiadomo przecież nie od dziś, że taka relacja byłaby skazana na przegraną: jedna siostra zdradzałaby drugiej pikantne szczegóły z ich wspólnego życia lub obie wymieniałyby się swoimi spostrzeżeniami na temat jego umiejętności seksualnych, zabawnych przyzwyczajeń, czy randkowych wpadek. Facet, który chciałby żyć pod taką presją, musiałby być naprawdę szalony.

kobieta w łazience

Eks-dziewczyna jego najlepszego przyjaciela

Dla każdego faceta obecna lub była partnerka kumpla jest nietykalna. Nawet jeżeli czuje do niej ogromne pożądanie, nie odważy się zaprosić jej na spotkanie ani za plecami przyjaciela, ani nawet za jego przyzwoleniem.

kobieta w łazience

Najlepsza przyjaciółka eks-dziewczyny

- Mogłoby się zdawać, że przyjaciółka to inny „kaliber” niż siostra, ale uwierzcie, jedna dziewczyna zawsze nie da spokoju drugiej, dopóki tamta... nie zerwie z jej byłym! Kobiety biją słowami i zazwyczaj w takich sytuacjach celują poniżej pasa – tłumaczy serwis facet.wp.pl. A najbardziej w takiej sytuacji obrywa się oczywiście mężczyźnie.

kobieta w łazience

Siostra najlepszego kolegi

Na początku taka relacja może wydawać się facetowi wręcz doskonała – on, jego najlepszy przyjaciel i jego śliczna siostra. Gorzej jednak, jeśli związek się zakończy. Wtedy facet straci nie tylko dziewczynę, ale również kumpla.

Źródło: facet.wp.pl

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.12.2016 22:48
akurat
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2015 18:34
Widze, ze nie jestem sama! Moj mezczyzna zostawil mnie parę miesięcy temu, nic na to nie wskazywalo, bylo cudownie, bajkowo! bylam juz nawet u psychologa, wygadac sie, zeby ulzyc sobie! Niestety nie pomogło zdecydowałam więc że musze go odzyskać za wszelką cenę. Zamówiłam spętanie miłosne na urokmilosny24.pl - facet po 2 tygodniach wrócił na kolanach. sposób brutalny ale dający efekty.
odpowiedz
Patja (Ocena: 5) 31.05.2013 11:19
No nie wiem czy z najlepszą przyjaciółą swojej byłej się nie umówi...na prawdę jest wielu facetów którym to nie przeszkadza,sama byłam świadkiem jak koleżanka zerwała z chłopakiem a jakoś nieco później on próbował coś z jej najlepszą kumpelą,także nie wiem skąd takie tezy,że niby nie ,oczywiście jest grupa mężyzn ,ktora ani z byłą przyjaciela,ani z przyjaciółką byłej się nie umówi,bo chcę np.całkiem zerwać kontakt z tą byłą lub po prostu nie chcę spotykać się z byłą dziewczyną swojego przyjaciela,bo nie wiedzi w tym sensu,ale to nie jest jakaś reguła przecież,chyba jakies książkowe przykłady są tu podane...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 20:06
ooo nieprawda, jeśli chodzi o eks-dziewczynę najlepszego kumpla, a właśnie, że częściej jest na odwrót. Wiadomo, że są i tacy, co by nigdy tego nie zrobili, ale artykuł mówi, że ŻADEN facet by się nie umówił z eks-dziewczyną kolegi co jest stanowczo nieprawdziwym stwierdzeniem. Jak wiemy, zakazany owoc smakuje najlepiej, a nie wszyscy mężczyźni są tacy honorowi, nawet wobec kumpla. Znam niejeden przypadek zaprzeczający temu co tutaj wypisaliście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 19:24
ja jestem z kolegą z pracy już po ślubie, na początku gdy jeszcze nic nie było oficjalnie koleżanki prowokowały mnie swoim zachowaniem, żebym przyznała się i zareagowała zazdrością teraz jest już wszystko ok, nie jesteśmy zależni stanowiskowo, raczej nasze stanowiska są równorzędne, czasami są spięcia jak w każdym małżenstwie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo