Naiwne, PIJANE, chętne na niezobowiązujący seks: Takie najbardziej podobają się facetom!

Smutna prawda o męskich gustach.
Naiwne, PIJANE, chętne na niezobowiązujący seks: Takie najbardziej podobają się facetom!
06.12.2012

Wyobraź sobie, że w jednym pomieszczeniu znajdują się dwie dziewczyny: pierwsza jest kompletnie pijana, ledwo trzyma się na nogach i nie grzeszy inteligencją, druga zaś jest atrakcyjna, mądra i pewna siebie. Jak myślisz, którą z nich większość facetów uzna za bardziej seksowną? Choć trudno w to uwierzyć, odpowiedź brzmi: tę pierwszą.

Do takich właśnie wniosków doszli badacze z University of Texas, którzy pod kierownictwem Cari Goetz przeprowadzili szereg testów na męskie preferencje. Eksperyment, w którym wzięło udział 76 studentów, pozwolił na wyodrębnienie 22 wyznaczników świadczących o tym, że dziewczynę można w błyskawiczny sposób wykorzystać seksualnie. Aż 19 spośród nich zostało uznanych przez płeć brzydką za… cechy kobiecego seksapilu!

- Mężczyźni oceniali kobiety ze zdjęć, które wykazywały różne stopnie podatności. Okazało się, że te, które wyglądały na głupie, pijane i senne zostawały oceniane najwyżej. Podobnie zresztą jak panie ubierające się wyzywająco, szukające uwagi i przybierające odważne pozy – czytamy na serwisie facet.wp.pl.

 

kobieta pijana

Z kolei te dziewczyny, które reprezentowały sobą takie wartości, jak asertywność, inteligencja, błyskotliwość, pewność siebie i urok osobisty, otrzymały najniższe noty, nawet jeżeli były wyjątkowo atrakcyjne pod względem fizycznym.

- Warto jednak zauważyć, że sytuacja odwraca się o 180 stopni, kiedy badanym zada się pytanie: „Wskaż tę kobietę, która wydaje ci się najlepszą kandydatką na życiową partnerkę”. Przy takim obrocie spraw, wszystkie te podchmielone, głupiutkie dziewczyny momentalnie stają się dla mężczyzn niewidzialne, zaś na pierwszy plan wysuwają się urocze, inteligentne kobiety, z którymi jest o czym porozmawiać i które bez zażenowania można przedstawić rodzinie – zauważa serwis.

Jesteście zdziwione wynikami eksperymentu? A może od dawna wiedziałyście, że faceci mają w kwestii seksu bardzo płytkie myślenie?

Polecane wideo

Komentarze (65)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2013 10:09
Panowie! Wy nie przejmujcie sie jakimis badaniami ktore byly przeprowadzane na zadnych seksu studentach ktorzy patrza wlasnie na kobiety w ta strone, ktora by mu szybciej dala... KAZDY Z NAS DOSKONALE WIE CO CENI SOBIE W KOBIECYM PIEKNIE bedac wlasnie MEZCZYZNA A NIE STUDENCIKIEM!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2012 08:52
Kto pisze takie bzdury chyba tylko rozżalone kobiety .Miałem i mam jedną kobietę w życiu moja żonę .Nie wyobrażam sobie życia bez niej .Pokochałem Ją za to że nie była łatwa , ze się szanowała , wiedziała czego chce .A 18 lat po ślubie kocham żonę tysiąc razy mocniej jak po ślubie . I mężczyzna nie bzyka co popadnie wacka na śmietniku nie znalazłem .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2012 18:15
No i już wiem czemu jestem sam - po prostu otaczają mnie kretynki i wyuzdane pustaki :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 15:52
Może jest dużo facetów którzy tak robią, ale ją jako facet bronię honoru mężczyzny, nie macie podstaw mówić tak o wszystkich zaletach tylko o większości jak coś, są też tacy co mają jedną partnerkę seksualną na całe życie. A FACETA POWIEM TYLE Z MOJEGO DOSWIADCZENIA AZ WSTYD MI ZA WAS, WIEKSZA SATYSFAKCJĄ NIE JEST ILOŚĆ ZALICZONYCH. Lepiej mieć jedną na całe życie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2012 21:20
Szok niedowierzanie miliony pytań bez odpowiedzi. Ten artykuł zmienił moje życie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie