Damskie SEKRETY: 7 najskrytszych tajemnic, których nigdy nie zdradzimy facetom (Za nic!)

Nawet pod groźbą tortur nie piśniemy na te tematy ani słowa!
Damskie SEKRETY: 7 najskrytszych tajemnic, których nigdy nie zdradzimy facetom (Za nic!)
23.11.2012

Podobno nie da się zbudować trwałego związku bez wzajemnej szczerości. Kiedy jeden partner coś ukrywa przed drugą połówką, prawda prędzej czy później wyjdzie bowiem na jaw, stawiając pod znakiem zapytania dalszą przyszłość relacji.

Mimo to zdarza nam się zatajać przed mężczyznami pewne fakty z naszego życia. Redaktorzy serwisu facet.wp.pl zrobili na ten temat dochodzenie i odkryli, co najczęściej ukrywamy przed ukochaną osobą…

sekrety

Wizyta u psychiatry

Choć żyjemy obecnie w czasach, kiedy chorowanie na depresję, czy przejście załamania nerwowego nie jest już tematem tabu, niestety nadal mamy problem, aby otwarcie porozmawiać o tym z naszą drugą połówką. Zapewne wynika to z faktu, że siedzenie na kozetce u psychiatry jednoznacznie kojarzy się wielu ludziom z wariatami, szpitalem i pokojami bez klamek.

Obsesja na punkcie eks faceta

Zdarzyło ci się kiedykolwiek szpiegować swojego byłego? Przeglądać jego profil na Facebooku, wysyłać SMS-y z wyzwiskami lub przebywać specjalnie w tych samych miejscach, co on? Spokojnie – nie tobie jednej. Czasami po zerwaniu zdarza nam się popełniać głupstwa, których potem się wstydzimy i o których oczywiście nigdy nie wspominamy nowemu partnerowi.

sekrety

Udawanie orgazmu

Niestety, oszukiwanie partnera, że właśnie przeżyłyśmy dzięki niemu niesamowity orgazm, zdarza nam się zdecydowanie za często. Takim postępowaniem szkodzimy jednak przede wszystkim sobie. Dlaczego? Otóż facet, przekonany, że wystarczą zaledwie 3 minuty, aby zapewnić nam rozkosz, w ogóle przestanie się starać w sypialni!

Flirtowanie w Sieci

Na co dzień przykładna i kochająca partnerka, a wieczorami... mistrzyni wirtualnego flirtu. I choć trudno w to uwierzyć, większość kobiet doskonale odnajduje się w takim podwójnym życiu. Co prawda rzadko kiedy decydujemy się na spotkanie w realu z innym użytkownikiem czata, ale często zarywamy noce na pikantne pogaduszki w Sieci. Gdyby tylko nasz facet zdawał sobie z tego sprawę…

sekrety

Prawdziwe zarobki

Nawet jeżeli zarabiamy naprawdę duże pieniądze, ukrywamy to przed naszymi facetami. Powód? Nie chcemy wpędzać ich w kompleksy, zwłaszcza jeżeli ich pensja jest dużo niższa od naszej. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo szlachetne z naszej strony!

Co jeszcze dorzuciłybyście do listy największych kobiecych tajemnic?

sekrety

Seks ze wspólnym znajomym

Wiadomo nie od dziś, że facet, który miał wiele kochanek, uchodzi w oczach społeczeństwa za macho. Natomiast kobieta z bogatą przeszłością erotyczną uważana jest za – delikatnie mówiąc – rozwiązłą. Z tego względu dość często oszukujemy partnera co do ilości naszych dawnych kochanków. Skrupulatnie zatajamy przed ukochanym zwłaszcza to, że zdarzyło nam się wylądować w łóżku z jego bliskim znajomym...

Romans z przełożonym

Jeżeli kobieta zdobyła awans w firmie dzięki intymnej relacji z szefem, na pewno nie przyzna się do tego przed nikim, a zwłaszcza przed swoim mężczyzną. Zamiast tego zazwyczaj roztaczamy przed partnerem wizję wykańczających nadgodzin, pracowitych weekendów oraz nieznośnych wyjazdów służbowych.

Polecane wideo

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
nina (Ocena: 5) 17.04.2013 18:38
Tak z życia: o aborcji, o tym, że poprzedni facet źle nas traktował, o gwałcie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 17:33
pieprzenie, ja nigdy nie powiem, że wąsik depiluję ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2012 23:44
czytając te pierdoły dochodzę do wniosku, że chyba jestem facetem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2012 19:22
z zarobkami-szczera prawda.przynajmniej w moim i moich kolezanek przypadkach..xd
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2012 18:30
bzdury same...a co z poważnymi, zakaźnymi chorobami..? lub problemami życiowymi czy w rodzinie...?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie