Pierwszy raz? Polskie nastolatki jadą do lasu i robią TO w samochodzie... Nie mają wyboru?

Myślą, że nikt ich nie widzi, a to nie prawda!
Pierwszy raz? Polskie nastolatki jadą do lasu i robią TO w samochodzie... Nie mają wyboru?
21.11.2012

Co robią zakochani nastolatkowie, którzy bardzo chcą uprawiać seks, jednak nie mają miejsca na miłosne schadzki? To proste – pożyczają od rodziców samochód, jadą do lasu i tam swobodnie oddają się igraszkom.

Większość z nich jest oczywiście święcie przekonana, że ich lubieżne poczynania nigdy nie wyjdą na jaw, zapominając, że w wielu polskich lasach jest już monitoring. Na kamerach doskonale widać twarze kochanków.

Często na gorącym uczynku przyłapuje ich zresztą sam leśniczy. A nawet, gdy uda im się opuścić „miejsce zbrodni”, pozostawiają po sobie mnóstwo śladów. Zużyte prezerwatywy, brudne chusteczki higieniczne, butelki po piwie, opakowania po chrupkach – takich śmieci można znaleźć z lasach całe mnóstwo, zauważa Gazeta Współczesna.

Młodzi kochankowie poczynają sobie w najlepsze, kompletnie nie zważając na konsekwencje. Pełnie byliby bardziej ostrożni, gdyby chociaż raz dostali mandat... Za seks w lesie można zapłacić nawet tysiąc złotych!

Komentarze (71)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2015 18:41
Sory bardzo a co z prostytutkami czy też dostają takie mandaty ??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2013 17:38
Ja sie kochlam w lesie i bylo fantastycznie a teraz? za sex w lesie dostalam 2 tys do zaplaty i jestem w ciązy.To teraz. 1 miesiąc.A moj chlopak z ktorym sie kochalam jak mu powiedzialam o ciązy powiesil sie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2013 17:27
Ja raczej tego w lesie nierobie.O zachodzie słonca wybieram sie z Michałem nad pobliskie jezioro.Tam uprawiamy ostry sex.Oczywiście sex robimy w samochodzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 20:09
ja kiedyś miałam taką sytuację... Kochaliśmy się i nagle zauważyliśmy zbliżające światła samochodu. W panice szybko przykryłam się kocem (była zima), a chłopak szybko wciągnął na siebie spodnie. Samochód zatrzymał się obok naszego i co się okazało? Policja! Policjant wziął lampkę, poświecił po oknach, zauważył, że jesteśmy pół-nadzy i przeprosił nas z zakłopotaniem i szybko odjechali :P Wtedy byłam nieźle przestraszona, ale dzisiaj wspominam to ze śmiechem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2012 19:02
zwierzęta mieszkają w lesie i rozmnażają się tam i jakoś nikt im nie broni :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo