Pulchne kobiety są lepszymi kochankami

Dobra wiadomość – faceci wcale nie lubią nadmiernie wychudzonych dziewczyn. Okazało się bowiem, że kobiety o figurze modelki prowadzą mniej udane życie erotyczne niż ich bardziej krągłe koleżanki, które częściej uprawiają seks i czerpią z niego więcej przyjemności.
Pulchne kobiety są lepszymi kochankami
09.11.2008

Do tej pory uważano, że kobiety o wyglądzie topmodelki prowadziły intensywniejsze życie erotyczne niż panie walczące z nadwagą. Dzisiaj amerykańscy uczeni z Instytutu Medycyny na Hawajach burzą ten funkcjonujący od lat stereotyp, udowadniając, że pulchniejsze panie są lepszymi kochankami i częściej uprawiają seks.

Naukowcy przebadali aż siedem tysięcy kobiet, grupując je według wskaźników masy ciała, wieku, częstotliwości kontaktów łóżkowych i liczby partnerów. Okazało się, że regularny seks uprawia 92% tych okrąglejszych pań i tylko 87% tych szczuplejszych. Lekarze tłumaczą ten fakt w bardzo prosty sposób. Tłuszcz pobudza produkcję żeńskich hormonów płciowych, a w efekcie, kobiety z nadwagą preferują bardziej namiętny seks i mają ochotę na więcej, częściej oraz dłużej.

Z badań Instytutu Medycyny na Hawajach wynika również, że posiadaczki rozmiaru XXL wcale nie są mniej atrakcyjne dla mężczyzn. Zbyt szczupłe panie wydają się podobno niezadowolone z siebie, sfrustrowane i za bardzo skupione na swoim wyglądzie. A faceci, bardziej niż ciało na miarę topmodelki, doceniają dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie do życia.

Niestety, podtrzymywane od lat stereotypy na temat niższej aktywności seksualnej kobiet z nadwagą, mają bardzo poważne konsekwencje. Okazało się, że ginekolodzy, przekonani o tym, że pulchne panie nie prowadzą intensywnego życia erotycznego, nie informowali ich dostatecznie o zagrożeniu chorobami przenoszonymi drogą płciową albo o skutecznych metodach zapobiegania ciąży.

Wyniki amerykańskich badań są więc pocieszające tylko w jednej kwestii – faceci nie lubią zbyt chudych kobiet, więc koniec z katorżniczymi dietami :). Niestety, druga prawda zdemaskowana przez naukowców jest zatrważająca - lekarze jawnie dyskryminują pulchniejsze panie, narażając je tym samym na ryzyko poważnych zachorowań albo zajścia w niechcianą ciążę.

Polecane wideo

Komentarze (357)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 00:10
Tutaj wpisz treść komentarza...nie lubie hudyh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2010 20:52
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2009 12:04
PULCHNE - PIĘKNE. DUZO KOBIET NAM ZAZDROSCI, JAK TO BYWA. KOBIETY SA MSCIWE I ZAZDROSNE O INNE:) Olka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2009 12:03
Witajcie, ja tez jestem pulchną kobieta i mam powodzenie:) Zdecydowana większosc mezczyzn lubi pulchniejsze:) Pulchne kobiety sa bardziej kobiece. Pozdrowionka dla pulchniutkich.:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2009 23:29
[quote="diannka69"]Hej Ja sama jestem pulchna:) no wiadomo nie powiem, że Mi to nie przeszkadza, bo bym kłamała chiałabym mieć figurę modelki bardzo:) Ale duzo Moich znajomych kolegów mówi, że pulchne są lepsze. To zależy kto jakie lubi:) I pewien chłopak, który bardzo się Mi podoba to mówi, że lubi pulchne jak maja trochę ciałka a nie laski, które wyglądają jak wieszaki. No i od pewnego razu jesteśmy razem. Jest super życie sexualne również xD Byłam pewna, że nie ma u Niego szans a tu proszę się porobiło:) Pozdrawiam DIANA:)[/quote] Tylko, że dla wiekszosci facetów pulchna kobieta to wazaca 55 kg, a nie 70 i wiecej.. ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie