Rzeczy, których oni nie tolerują na pierwszej randce: legginsy, buty emu, rozwiązłość...

Jeśli Ci na nim zależy, miej się na baczności!
Rzeczy, których oni nie tolerują na pierwszej randce: legginsy, buty emu, rozwiązłość...
11.11.2012

Wydaje Ci się, że mężczyznom chodzi po głowie tylko jedno? Jesteś przekonana, że faceci marzą tylko o seksie, a najlepiej już na pierwszej randce? Prawda o męskiej naturze jest zupełnie inna niż ta, którą głoszą wszechobecne stereotypy.

Szybki seks z nowopoznaną kobietą może tylko odstraszyć mężczyznę. Panowie czują wręcz niesmak na samą myśl o zaistnieniu intymnej relacji w tak krótkim czasie – alarmuje serwis femailefirst.co.uk.

Jednak nie tylko za zbytnią rozwiązłość można dostać minusa od faceta. Naszą sympatię łatwo zniechęcimy również nieodpowiednim na pierwszą randkę strojem. O mdłości przyprawiają mężczyzn przede wszystkim różowe legginsy, buty emu, spodnie z obniżonym krokiem oraz wszelkie kombinezony.

Niewłaściwe ubranie to jednak nic w porównaniu z innym randkowym faux pas. Chodzi tutaj o kłamstwo na temat własnego wyglądu. Wmawianie mężczyźnie przed spotkaniem w ciemno, że jesteśmy ładniejsze niż w rzeczywistości nie może skończyć się dobrze...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Psychologia penisa: Co wygląd członka mówi o osobowości faceta? (Więcej, niż myślisz…)

Kształt intymnych części ciała może sporo zdradzić na temat charakteru mężczyzny!

Seks kiedyś i dzisiaj, czyli co się zmieniło w sypialni kochanków przez ostatnich 60 lat?

Oral, anal, masturbacja, sado-maso – w miłosnej alkowie dokonała się istna rewolucja.

Polecane wideo

Komentarze (107)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2015 23:30
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2012 15:37
Dobrze, ze oni idealni -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2012 03:16
baletki dyskfalifikuja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2012 23:21
Hmm jak zwykle upraszczanie i sprowadzanie wszytkich do ogolu. Po pierwsze faceci kochaja legginsy jesli nosi je ktos kto ma zgrabne nogi my kobiety tez zauwazamy jak jakas babka z mega wielkimi nogami ma legginsy i nie uwarzamy tego za seksowne tak samo oni po drugie faceci akurat z checia by sie do was dobrali gdybyscie tylko daly znac ale po dobraniu sie do was zostalby niesmak ze skoro mi dala to da kazdemu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2012 22:07
co za głupi artykuł, po co takie coś w ogóle zamieszczać na stronie? ani nic w tym ciekawego, ani pomocnego. "O mdłości przyprawiają mężczyzn przede wszystkim różowe legginsy, buty emu, spodnie z obniżonym krokiem oraz wszelkie kombinezony" np. spodnie z obniżonym krokiem, nieprawda, znam wielu typów, którzy uwielbiają kobiety w takich spodniach. a kombinezony? tego lata były fantastyczne, zwiewne, seksowne - co w tym złego, by ubrać je na 1 randkę?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie