DEPILACJA INTYMNA: Ile % mężczyzn goli sobie krocze? Z jakich powodów to robią?

Zaskakujące (i bardzo ciekawe!) wyniki sondażu.
DEPILACJA INTYMNA: Ile % mężczyzn goli sobie krocze? Z jakich powodów to robią?
07.11.2012

Na każdym kroku kobiety utwierdzają się w przekonaniu, że depilacja okolic intymnych jest w dzisiejszych czasach absolutną koniecznością. Zgodnie z dewizą, że owłosienie w tych rejonach ciała jest już dawno passé, regularnie korzystamy z golarek, wosku lub depilatora. Potrafimy nawet wykreować z włosków wzorek, który najbardziej przypadnie do gustu naszym partnerom… Czy oni również są gotowi do takich poświęceń?

- Według badań przeprowadzonych przez australijskich naukowców, większość mężczyzn ma lub miała w swoim życiu przygodę z goleniem czegoś więcej niż twarz – czytamy na portalu facet.wp.pl. – Uczeni sprawdzili, jak wygląda kwestia depilacji w przypadku mężczyzn heteroseksualnych i gejów. (…) Statystyka „depilacyjna” jest dla nich nieubłagana: 82 proc. homoseksualistów przyznało się, że choć raz usunęło owłosienie z miejsc intymnych. Dla porównania, wśród mężczyzn heteroseksualnych było to 66 proc.

Jakie motywy kierują zazwyczaj facetami, kiedy sięgają po golarkę? W sondażu przeważały dwie odpowiedzi: chęć podobania się partnerce oraz… potrzeba wizualnego powiększenia członka. Panowie stwierdzili przy tym, że nie depilują się w miejscach intymnych regularnie i zdarza im się to tylko od czasu do czasu.

Co o tym sądzicie? Jakie podejście do depilacji mają Wasi partnerzy?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Najgorsze prezenty od facetów

Choć faceci mają dobre intencje, ich podarunki czasami mogą mocno rozczarować.

Kolor oczu a... sex-temperament

Barwa tęczówki mówi wiele o tym, jaką jesteś kochanką.

 

Komentarze (83)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.06.2017 08:03
Mężczyźni preferujący kobiety całkowicie wygolone w miejscach intymnych to ukryci pedofile. natura odróżniła poprzez owłosienie niedojrzałe osobniki od gotowych do prokreacji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2017 08:00
Panienki, trefnisie, żigolaki, no w mordę świat się przewraca. Jeszcze sobie jeden z drugim manicure machnij, henna też się przyda, i może zanim machniesz siódmy kufel piwa w barze to wpadnij do toalety nosek przypudrować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.07.2016 11:06
Pierwszy raz ogolono mnie przed operacją, póżniej na kolejne zabiegi i tak też zostało. Od 20 lat a mam 60-siątkę systematycznie golę lub podgalam nad penisem,jądra i odbyt. Faktycznie przy moim dość bujnym zaroście jest to komfort szczególnie przy defekacji nie wspominając o seksie. Polecam.
odpowiedz
Chobnag (Ocena: 5) 10.12.2015 22:18
Golę,bo jestem wtedy bardziej estetyczny i...moim zdaniem seksowny.Nie golę sobie całkowicie.Całkowicie jajka.Kutaska całkowicie od dołu i po bokach.Od podstawy kutaska ok.5.5 cm.w górę,zostawiając zarost na jego szerokość.Jednym słowem wygląda to jak rozłożone skrzydła jastrzębia.Mojej podobam się. Pozdrawiam.
odpowiedz
afa (Ocena: 5) 14.10.2015 20:13
Mam 34 lata i też od dawna depiluję sobie okolice penisa. jestem idealnie gładki. Nie ma ani jednego włosa. Nie robię tego na "odwal się" jest idealnie gładko jak na pupie niemowlaka. dlaczego to robię? lepiej sie tak czuję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo