W łóżku z byłym: Uważaj, bo co druga kobieta sypia ze swoim ex (Twój facet też taką ma?)

Statystyki nie kłamią. Połowa kobiet nie potrafi zamknąć pewnych rozdziałów życia raz na zawsze.
W łóżku z byłym: Uważaj, bo co druga kobieta sypia ze swoim ex (Twój facet też taką ma?)
10.11.2012

Czego zwykle najbardziej brakuje nam po rozstaniu? Bliskości. Gdy spędziło się z drugim człowiekiem lata, trudno z dnia na dzień wypełnić pustkę, która po nim została. To nierzadko pcha nas w ramiona byłego.

W sondażu przeprowadzonym przez serwis seekingarrangment.com, co druga kobieta zadeklarowała, że przynajmniej raz poszła do łóżka ze swoim ekspartnerem. Do seksu z byłą dziewczyną przyznało się również prawie 47 procent mężczyzn.

W jaki sposób ludzie tłumaczą swoje zachowanie? Wiele osób twierdzi, że to wszystko przez zbyt dużą ilość wypitego alkoholu. Co ciekawe, niektórzy winą obarczają przypadkowe spotkanie z eks. Tylko 30 procent respondentów zadeklarowało, że świadomie zdecydowali się na taki krok, licząc, że miłość ożyje na nowo. Niestety, zwykle spotykało ich wyłącznie rozczarowanie i jeszcze większy smutek...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Najgorsze prezenty od facetów

Choć faceci mają dobre intencje, ich podarunki czasami mogą mocno rozczarować.

Jak ulepszyć komunikację w związku?

Lista irytujących męskich nawyków plus wskazówki, jak raz na zawsze je wyeliminować.

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2015 23:30
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2012 12:39
Pomóżcie przyznać się czy nie? Mój obecny facet został zdradzony przez swoją eks, przez co na początku Naszego związku był nieufny wobec mnie, teraz wszystko się zmieniło ufa mi w 100%... Ostatnio byłam z przyjaciółkami na imprezie i spotkałam mojego eks... najpierw była tylko rozmowa później zaczął mnie całować ja go odepchnęłam... później sama do niego podeszłam i zaczęłam całować i kusić były namiętne pocałunki ale na tym koniec na więcej nie pozwoliłam. Czy powinnam się przyznać?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2012 13:15
no ja też to robiłam, przez dwa miesiące, prawie w każdym tygodniu, w końcu uznałam, że to bez sensu i do niego wróciłam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2012 12:33
hehe prawda ja spotkalam swojego na urodzinach przyjaciolki bo oni tez sie znaja i zostal zaproszony... przypadkowe spotkanie..bylo troche alkoholu ale pozniej rozmwialismy i przestalismy pic... poszlismy od wszystkich na bok i dopiero po paru godz wynikl seks.. bylo swietnie ale przyszlosci w tym nie ma i nie bd ;) ale zawsze mielismy oczywiscie dobry kontakt moze po zerwaniu trzy msc nie bylo ciekawe ale pozniej az po dzien dzisiejszy dogadujemy sie swietnie od czasu do czasu popiszemy co slychac jak zwykli znajomi seks nic miedzy nami nie zmienil:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2012 12:30
hehe prawda ja spotkalam swojego na urodzinach przyjaciolki bo oni tez sie znaja i zostal zaproszony... przypadkowe spotkanie..bylo troche alkoholu ale pozniej rozmwialismy i przestalismy pic... poszlismy od wszystkich na bok i dopiero po paru godz wynikl seks.. bylo swietnie ale przyszlosci w tym nie ma i nie bd ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo