Zawstydzające wpadki na pierwszej RANDCE: Jedzenie między zębami, spotkanie byłego i…

Oto lista gaf, które każdej z nas mogą przytrafić się na spotkaniu z facetem!
Zawstydzające wpadki na pierwszej RANDCE: Jedzenie między zębami, spotkanie byłego i…
31.10.2012

Pierwsza randka należy bez wątpienia do tego rodzaju wydarzeń, na których chcemy wypaść bez zarzutu. Najpierw godzinami szykujemy się do wyjścia, robimy staranny makijaż, przebieramy się w najlepsze ubrania, a potem… nic nie idzie zgodnie z planem. Znasz to z autopsji? Spokojnie – nie ty jedna.

Internetowy serwis randkowy datewithamate.com postanowił zapytać swoich użytkowników o ich najgorsze doświadczenia z pierwszych spotkań z nowymi partnerami. Okazało się, że lista takich krępujących gaf jest naprawdę długa.

Na pierwszym miejscu ankietowani zgodnie wymienili jedzenie tkwiące między zębami – przydarzyło się to aż 17 proc. respondentów. Kolejnym upokarzającym doświadczeniem, o którym wspomnieli internauci, było spotkanie na randce swojego eks partnera – sytuację taką miało 15 proc. randkowiczów. Tylko 1 proc. mniej musiało wycierać z siebie rozlany niechcący napój, a 12 proc. poczuło zażenowanie z powodu popełnienia błędu językowego.

To jednak nie wszystko. Na liście wpadek znalazły się również: bycie wystawionym przez drugą osobę (9 proc.), zwrócenie się do partnera niewłaściwym imieniem (8 proc.), rozpięty rozporek/podwinięta sukienka (7 proc.), spotkanie na randce własnych rodziców (3 proc.) oraz… zaśnięcie w trakcie wspólnego wieczoru (2 proc.).

Dorzucicie coś do tego spisu?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Najgłupsza rzecz, jaką FACET może zrobić? Zabrać ukochaną na wyjazd-niespodziankę!

Przedstawicielki płci pięknej jak ognia boją się takich spontanicznych inicjatyw partnera. Ty też?

Najgorsza gra wstępna: PRZYTULANIE! (Jeśli liczysz na coś więcej, nie tul się do faceta)

Tylko u jednej pary na sześć dochodzi do zbliżenia tuż po tej formie bliskości.

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2013 15:03
ja bym dopisała ponad godzinne spóźnienie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 16:26
EE tam moja pierwsza randka odbyła się bez jakichś głupich sytuacji;-) Pozdrawiam was dziewczyny i życzę powodzenia na kolejnych spotkaniach! ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 23:45
heheh a która puściła bączala ? :D albo obiło się baaardzo głośno :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 23:11
jas dostałam niespodziewanie okres;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 20:56
czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już twoich bliskich
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo