SEKS-BZDURY, w które kiedyś wierzyli faceci (o miłości w czasie miesiączki, gwałcie i inne)

Uzębiona pochwa, wędrująca macica i co jeszcze?
SEKS-BZDURY, w które kiedyś wierzyli faceci (o miłości w czasie miesiączki, gwałcie i inne)
10.10.2012

Nie wiadomo, czy to strach przed seksapilem i jego mocą, czy może po prostu fizyczna odmienność sprawiły, że w zamierzchłych czasach kobieta stała się dla mężczyzny złym duchem, ciemną mocą, czy wręcz czarownicą - czytamy na serwisie We-dwoje.pl. Jednak bez względu na to, jakie pobudki kierowały w tym temacie płcią męską, fakty mówią same za siebie: wokół postrzegania kobiecego ciała narosło przed wiekami sporo absurdalnych mitów.

W jakie niedorzeczności wierzyli zatem dawniej panowie? Choć trudno w to uwierzyć, za czasów Hipokratesa i Platona faceci byli święcie przekonani, że… macica posiada własny mózg i – jakby tego było mało – potrafi przemieszczać się po całym organizmie, zatykając różne otwory i wywołując groźne choroby.

Seks bzdury

W starożytności wierzono również, że seks z miesiączkującą niewiastą może zmutować męskie nasienie, doprowadzić do spłodzenia zdeformowanego potomstwa, a nawet zabić mężczyznę.

Nie lepiej było w XVI wieku, kiedy to panowie obawiali się dziewczyn z powiększonymi łechtaczkami, ponieważ uważali, że ta może ich… zgwałcić. Poza tym przez wiele stuleci pokutował wśród mężczyzn mit o uzębionej pochwie (która potrafi odgryźć penisa), a także o gwałcie, który jest najskuteczniejszą metodą antykoncepcyjną. - Od wieków wśród panów krążyła plotka, że jeśli kobieta zaszła w ciążę, to gwałtu nie było, bo tylko chętna do seksu partnerka może zostać zapłodniona – wyjaśnia portal.

Która z tych rewelacji rozśmieszyła Was najbardziej?

Maja Zielińska

Źródło: We-dwoje.pl

Zobacz także:

O takiej kobiecie marzy każdy facet: Powinna kochać dzieci, być wierna i inteligentna oraz...

Choć świat ciągle idzie do przodu, w kwestii związków panowie nadal są tradycjonalistami.

Idealna żona w stylu lat 50-tych

Porady związkowe gospodyń domowych z lat 50-tych. Wyborne!

 

Komentarze (52)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 21:42
Najlepsza jest miesiączka - morderca... :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 21:08
a MÓZG faceta "cudownie" przemieszcza się w niższy obszar ciała podczas oglądania atrakcyjnej kobiety
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 15:18
Przemieszczająca się macica z mózgiem jest najlepsza :D ale teraz łatwo się nam śmiać z takich rzeczy. Za sto lat z nas będą się śmiać... Tylko ciekawe z jakiego powodu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 14:49
zastanawia mnie jedno jak gwłaciciele wchodza w sucha kobiete? przeciez to niemozlwie sama wiem po sobie ze odrazu bez pieszczot i gry wstepnej moj facet we mnie nie wejdzie predzej zerwie sobie wiązadełko na penisie i to on bedzie poszkodowany a nie ja. Wiec nie wiem te kobiety ktore sa gwałcone musza jakoś sie podniecic/podniecac bo inaczej to nie wiem jak gwałciciel moglby wejsc? Wiec dla mnie to logiczne ze ksieza mowia ze dziecko z gwaltu nie jest mozliwe...
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 10:47
hahahahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo