Związkowe statystyki: Zanim znajdziesz Tego Jedynego, przeżyjesz aż 5 ROZCZAROWAŃ!

Za każdym razem, gdy się z kimś zwiążemy, jesteśmy przekonane, że to ten jedyny.
Związkowe statystyki: Zanim znajdziesz Tego Jedynego, przeżyjesz aż 5 ROZCZAROWAŃ!
29.09.2012

Poszukiwania ukochanej osoby, idealnego partnera na całe życie wcale nie są takie proste. Jak wynika z najnowszych badań, każda kobieta na świecie, zanim znajdzie tego jedynego, pocałuje średnio 22 różnych mężczyzn, zwiąże się z 4 facetami i aż 5 razy będzie miała złamane serce.

Te jakże jednoznaczne statystyki nie przeszkadzają nam jednak wierzyć w miłość do grobowej deski. Aż 74 procent kobiet, które są z kimś związane, wierzy, że to właśnie ten mężczyzna na całe życie. Nie ma znaczenia, czy są już z nim po ślubie, czy spotykają się z partnerem zaledwie miesiąc. Za każdym razem są pewne, że to właśnie on – przytacza wyniki badań niemieckich psychologów dziennik.pl.

A co na to panowie? Niestety, płeć męska nie podziela tak optymistycznego podejścia do miłości. W związek na całe życie wierzy zaledwie 33 procent mężczyzn...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Do czego może doprowadzić zazdrość?

Kontrolowana zazdrość jest dobra dla związku, ale obsesyjna...

10 zasad MIŁOŚCI: Pomogą ją rozpoznać!

Nieważne, czy wciąż szukasz wymarzonego partnera, czy udało ci się już stworzyć stały związek. Te zasady przydadzą ci się na wielu etapach życia.

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2015 14:23
Rozstanie boli…kto przeżył ten wie. Mi pomogła Pani ze strony urokmilosny24.pl – dzięki niej odzyskałam ukochanego i nadzieję.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2012 14:50
mam nadzieje ze jestem na koncowym etapie:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 22:58
każda kobieta na świecie? juz widze muzułmanke calujaca 22 mezczyzn przed slubem ... nie znoszę artykułów pani michaliny, pierdoły same...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 19:56
..A ja nie wiem co mam myslec...Spotkałam faceta w pracy. Początkowo w ogole mi się nie podobał. Z czasem zmieniłam zdanie. On tez zaczął mnie podrywac. Pewnego razu powiedzial mi ze swietnie wygladam. Zaczał mi prawić komplementy. Ja zaskoczona całą sytuacją powiedzialam zeby przestal opowiadac bzdury.Kazdego dnia w pracy mnie adoruje. Czasami patrzy na mnie jak cos robię takim dziwnym wzrokiem.Ten wzrok jest taki przeszywający o ile mozna uzyc takiego okreslenia. Patrzy na mnie z taką jakąs wielką tęsknotą. Wiem ze mu sie podobam ale nie potrafię zrozumiec jego zachowania. Wszystko byloby pieknie gdyby nie to, że on lubi inne. Opowiada o tym co robi na dyskotekach. Ostatnio nawet znalazl sobie jakąs dziewczynę. Sama nie wiem co o tym myslec. On wie ze ja nie jestem dziewczyna na jedną noc. Nie wiem po co to wszystko robi. Z jednej strony codziennie daje mi do zrozumienia ze mu sie podobam a z drugiej strony mowi do innych ze kogos ma. Ciągle mysle o nim. Jestem wsciekla na siebie ze dalam się tak podejsc.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 16:02
myślicie,że warto jest czekać na kogoś 2 lata? Jowita
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo