Niepozorne CZYNNOŚCI, które b. działają na mężczyzn - zdziwisz się, co ich podnieca!

Aby oczarować faceta, nie musimy wcale kręcić pupą na wysokich obcasach!
Niepozorne CZYNNOŚCI, które b. działają na mężczyzn - zdziwisz się, co ich podnieca!
20.09.2012

O tym, że faceci to wzrokowcy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Rzadko która z nas zdaje sobie jednak sprawę, jak niewiele potrzeba, by rozpalić do czerwoności męskie żądze.

Aby oczarować faceta, nie musimy wcale kręcić pupą na wysokich obcasach czy spryskiwać ciała mgiełką drogich perfum. Na płeć męską elektryzująco działają wykonywane przez nas zwykłe, codzienne czynności.

Serwis wp.pl opublikował ostatnio listę kobiecych zachowań, które wydają się mężczyznom bardzo seksowne. Czasem aż trudno uwierzyć, że takie prozaiczne gesty i działania mogą tak mocno ich rozbudzać.

Co najbardziej podnieca Twojego faceta? Uwielbia patrzeć, jak... klęcząc na kolanach, zmywasz podłogę lub wyciągając ręce do góry, wieszasz firanki. Twój partner płonie z rozkoszy, gdy widzi jak wyrabiasz ciasto, zmywasz naczynia czy... obierasz ziemniaki.

Mężczyźni uwielbiają również obserwować kobietę spożywającą niektóre posiłki, zwłaszcza gdy gryzie banana, je palcami oliwki lub liże loda. Jak czytamy w wp.pl, faceci zgodnie podkreślają także, że nie ma nic bardziej seksownego niż ukradkowe zerkanie na kobietę, która jest zajęta sobą, na przykład wtedy, gdy wykonuje makijaż.

Wodzenie mężczyzn za nos jest łatwiejsze niż nam się wydaje. Warto to sobie uświadomić, chociażby po to, by czuć się na co dzień bardziej seksownie i kobieco!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

5 typów byłych kobiet

Sprawdź, czy powinnaś obawiać się eks partnerek swojego faceta!

Seks po ślubie to katastrofa? Podobno coraz więcej par jest wypalonych i sypia osobno

Coraz więcej małżeństw skarży się na swoje nieudane życie intymne. Z czego to wynika?

Komentarze (90)

Ocena: 5 / 5
Lunka124 (Ocena: 5) 07.03.2014 10:30
No jasne przecież obieranie ziemniaków jest takie sexy. Ha ha ha.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 18:42
no to faktycznie, świetne zajęcia, nie ma co.. więc sprzątajcie na kolanach, obierajcie ziemniaki, zmywajcie, róbcie wszystko w domu i żeby facet się na was lampił tylko i będzie wtedy podniecony.. no ta, będzie zadowolony, że wy zasuwacie a on nie musi.. Nie jestem feministką żadną, uważam natomiast, ze musi być w domu sprawiedliwy podział obowiązków, ja sobie nie wyobrażam, że miałabym wszystko robić.. też mam prawo wrócić do domu, zjeść coś na szybko, zlec na kanapę, wyjąć piwko z lodówki i obejrzeć dobry meczyk (oo taak!) :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2012 20:59
czynności które działają na mężczyzn... chyba tych którzy ze swojej kobiety chcą zrobić panią domu. zamknąć w kuchni i do garów ... niech obiera ziemniaczki zagniata ciasto zawiesi czyste firanki a potem grzecznie pozmywa a on będzie sobie leżał na fotelu i podziwiał swoją kurę domową , ot co
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2012 22:35
"Twój partner płonie z rozkoszy, gdy widzi jak wyrabiasz ciasto, zmywasz naczynia czy... obierasz ziemniaki." hahahahahahaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 20:28
mój zgodził się z większością :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo