5 typów byłych kobiet

Sprawdź, czy powinnaś obawiać się eks partnerek swojego faceta!
5 typów byłych kobiet
18.09.2012

Podobno „stara miłość nie rdzewieje”, a przecież trudno budować silny, dojrzały związek, kiedy koło twojego mężczyzny kręci się jego eks.

Nie oszukujmy się - była dziewczyna twojego obecnego faceta może napsuć ci sporo krwi. Zwłaszcza, jeśli jest ona jednym z niżej opisanych typów…

Była dziewczyna

Perfidna konfidentka

Jak ją rozpoznać: Za plecami obgaduje zarówno ciebie, jak i twojego partnera. Opowiada o was niestworzone historie. Robi wszystko, aby wasz związek rozpadł się jak najszybciej.

Jak się jej pozbyć: Zaryzykuj i umów się z nią na spotkanie. W takich sytuacjach pomoże tylko szczera rozmowa. Powiedz jej, co o niej myślisz, a jeżeli to nie pomoże, przestań po prostu przejmować się plotkami. Jeżeli ty i twój chłopak jesteście sobie przeznaczeni, nikt nie będzie w stanie zniszczyć waszej miłości.

Była dziewczyna

Faworytka mamusi

Jak ją rozpoznać: Już nie raz słyszałaś od mamy twojego chłopaka, z jak cudowną dziewczyną spotykał się kiedyś. W domu ukochanego znajduje się zresztą mnóstwo pamiątek po jego eks. Słodki pluszowy miś, aksamitna poduszeczka, aromatyczna świeczka – to prezenty, które twój ukochany dostał od niej na święta.

Jak się jej pozbyć: Spróbuj „wkupić się” w rodzinę swojego faceta. Pochwal kuchnię przyszłej teściowej, powiedz domownikom kilka miłych komplementów, doceń ich poczucie humoru. Jednym słowem – zrób wszystko, aby szybko zapomnieli, że w życiu twojego chłopaka były jakieś inne kobiety.

Była dziewczyna

Mściwa dręczycielka

Jak ją rozpoznać: Wysyła twojemu chłopakowi mnóstwo dwuznacznych SMS-ów, wydzwania do niego kilka razy w tygodniu, a na portalach społecznościowych komentuje każdy jego post. Od czasu do czasu możecie `przypadkiem` spotkać ją na swoim osiedlu lub natknąć się na nią na imprezie u wspólnych znajomych.

Jak się jej pozbyć: Niezawodnym sposobem na dręczycielkę będzie… zeswatanie jej z którymś z twoich wolnych kolegów. Kiedy dziewczyna zobaczy, że twój ukochany nie zwraca na nią uwagi, a nowy adorator flirtuje z nią na każdym kroku, prędzej czy później da za wygraną. W końcu lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu…

Była dziewczyna

Pierwsza miłość

Jak ją rozpoznać: To właśnie z nią twój ukochany poznawał tajniki intymności. Pierwsze namiętne pocałunki, nagość, pierwszy seks… Niestety, to również ona była adresatką jego wypowiedzianych po raz pierwszy słów `Kocham Cię`. Niewykluczone, że w swoim młodzieńczym zakochaniu planowali wspólną przyszłość.

Jak się jej pozbyć: Najlepiej szczerze porozmawiaj z facetem o swoich obawach, ale nie okazuj swojej zazdrości. Podkreśl, że rozumiesz wyjątkową więź, która ich łączy (możesz w międzyczasie napomknąć coś o swoim pierwszym chłopaku, nawet jeśli już od dawna o nim nie myślałaś), a potem powiedz facetowi z uroczym uśmiechem, że ona co prawda jest jego przeszłością, ale przyszłością jesteś tylko ty!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

PENSJA kontra LIBIDO: Im więcej zarabiamy, tym chętniej i częściej uprawiamy seks?

Podobno największy popęd seksualny mają bogacze.

Co to znaczy `idealna kochanka`? Obliczono, z iloma facetami musiała być wcześniej!

Kiedy przekroczysz limit, zostaniesz uznana za puszczalską.

Była dziewczyna

Wierna przyjaciółka

Jak ją rozpoznać: Mimo rozstania, ona nadal utrzymuje kontakty z twoim facetem. Cały czas wysyła mu SMS-y, w których pyta, co tam u niego, a poza tym regularnie składa mu życzenia imieninowe, urodzinowe oraz z okazji Dnia Chłopaka. Co najgorsze, twój mężczyzna naprawdę liczy się z jej zdaniem.

Jak się jej pozbyć: Jeśli twój partner wciąż przyjaźni się ze swoją eks, zapytaj go wprost, dlaczego to robi, zwróć mu uwagę, że ci się to nie podoba. Postaraj się również, aby wasz związek w zupełności mu wystarczał – może najwyższy czas ożywić uśpione uczucia?

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2015 19:48
Była mojego faceta łączy w sobie wszystkie 5 typów i próbuje wrócić do niego. A on nie widzi w tym problemu. Szok.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2012 22:30
Tutaj wpisz treść komentarza do 5 typów byłych kobiet...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2012 15:54
Poczułam się trochę niefajnie, czytając o pierwszej, bo sama jestem najlepszą przyjaciółką mojego ex. Co prawda, nie wysyłam mu życzeń na Dzień Chłopaka lub Walentynki, ale jesteśmy ze sobą blisko już szesnaście lat. Nie wyobrażam sobie zerwania z nim tej więzi, bo jakaś zazdrosna zdzira chce się mnie pozbyć. Sama również nigdy nie pozwoliłabym mojemu facetowi zniszczyć takiej przyjaźni (swoją drogą, mój obecny chłopak dobrze dogaduje się z moim ex :) lubią się i czasem nawet sami gdzieś wychodzą).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 11:59
z perfidną konfidentką miałam do czynienia niestety przez cały okres trwania związku (półtora roku) w końcu się od niej i od niego uwolniłam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2012 13:22
najgorsza chyba 1 poważna dziewczyna..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo