Co to znaczy `idealna kochanka`? Obliczono, z iloma facetami musiała być wcześniej!

Kiedy przekroczysz limit, zostaniesz uznana za puszczalską.
Co to znaczy `idealna kochanka`? Obliczono, z iloma facetami musiała być wcześniej!
12.09.2012

Brak doświadczenia w seksie może przysporzyć wiele kłopotów. Tak samo zresztą jak zbyt duża aktywność erotyczna. Granica seksualnej tolerancji jest naprawdę cienka. Potwierdzają to zresztą wyniki najnowszej ankiety, przeprowadzonej przez serwis randkowy seekingarrangment.com

Portal chciał sprawdzić, w którym momencie kobieta z idealnej, doświadczonej kochanki przeistacza się w oczach mężczyzn w zwykłą ladacznicę. I co się okazało?

Otóż większość panów biorących udział w eksperymencie zgodnie stwierdziło, że najlepsza seksualna partnerka to taka, która wcześniej uprawiała miłość fizyczną dokładnie z dziesięcioma mężczyznami.

Panie, które miały mniej kochanków uznawane są za łóżkowe nowicjuszki. Tym z kolei, które spały z jedenastoma lub więcej mężczyznami przypina się zwykle łatkę kobiety rozwiązłej.

Co ciekawe, w przypadku facetów zasada jest bardzo podobna. Doświadczony kochanek to taki, który spał z około dziesięcioma kobietami. Mężczyzna mający więcej seksualnych partnerek nie jest już tak dobrą partią...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Miłość tuczy. Ile kilogramów dokładnie?

Jesteś szczęśliwie zakochana? W pierwszym roku znajomości możesz sporo przybrać na wadze.

Kolor ścian w sypialni i rodzaj pościeli: Jak to wpływa na jakość (i częstotliwość) seksu?

Już wiadomo, dlaczego niektóre pary kochają się codziennie, a inne tylko od święta.

Komentarze (106)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 14:44
Czy tylko mi się wydaje, że facet zaliczający kobiety jest uznawany za casanovę, a kobieta sypiająca z wieloma facetami za dziwkę? CHORE!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2012 12:02
huhu, ja mam 19 na karku i nie uprawialam seksu jeszcze ani razu..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2012 17:23
ja słyszałam ze idealna kochanka to dziewica... facet ma satysfakcje ze jest tym pierwszym...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 00:21
Hejka. Chlopacy inaczej myslą jesli chodzi o dziewczyny przed 30 to góra 3 jesli miała, wieksza liczba nie jest mile widziana, a przynajmniej dziewczyny sie do wiekszej nie przyznaja..... Ja mam jednego ale takiego, dla którego ja też byłam pierwszą, i tak jest najlepiej bo nie ma porównań i się przynajmniej myśli ze lepiej byc nie moze :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 03:20
bylo ich bardzo duzo...nawet nie potrafie policzyc.Bzykalam sie byle gdzie z kim popadlo bo bylam bardzo potrzebujaca.Na szczescie ja tylko o tym wiedzialam i nikomu nie mowilam i nie chwalilam sie a co przezylam to moje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo