Kolor ścian w sypialni i rodzaj pościeli: Jak to wpływa na jakość (i częstotliwość) seksu?

Już wiadomo, dlaczego niektóre pary kochają się codziennie, a inne tylko od święta.
Kolor ścian w sypialni i rodzaj pościeli: Jak to wpływa na jakość (i częstotliwość) seksu?
06.09.2012

Fioletowe ściany i jedwabna pościel – to właśnie w takiej sypialni kochankowie mogą liczyć na nieziemską rozkosz. Według badań przeprowadzonych przez brytyjski sklep internetowy littlewoods.com pary, które urządziły swój pokój miłości dokładnie w taki sposób uprawiają seks minimum cztery razy w tygodniu.

Erotycznym zbliżeniom sprzyja również czerwona barwa. Krwiste odcienie mocno podgrzewają atmosferę w miłosnym gniazdku, sprawiają, że między kochankami dochodzi do zbliżeń około trzy razy w tygodniu. Aktywne życie erotyczne prowadzą również ludzie kochający się pośród błękitów.

W dużo gorszej sytuacji są z kolei ci, którzy sypialnię pomalowali sobie na zielono lub szaro. Takie odcienie kompletnie nie zachęcają do erotycznych uniesień, a jedyną rzeczą, na którą kochankowie mają wieczorami ochotę jest długi, głęboki sen...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Części ciała: Co jest HOT? (Które podniecają mężczyzn, a które kobiety - SONDAŻ)

Pośladki, nogi, a może twarz? Sprawdź, co nas kręci u płci przeciwnej!

Jak się dobierać w pary? Zawodami! Sprawdź, które profesje idealnie do siebie pasują...

Z kim dogada się nauczycielka? Jaki facet przydałby się lekarce?

Polecane wideo

Komentarze (24)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2012 19:19
Zamień swój wolny czas na trochę kaski :) 100-200zł miesięcznie czemu nie? Skoro masz FACEBOOK-a to śmiało rejestruj się już dziś! Czekasz 24h na aktywacje konta. Na start 60gr. I za każde kliknięcie "LUBIĘ TO!" w polecone linki 2gr. Wystarczy tylko trochę wolnego czasu i chęci. Wypłacają od 6zł na każde konto bankowe. Polecam! ***.likesmanager.com/main/r/11024/ zamiast *** wpisz www. pozdrawiam serdecznie :)!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2012 09:35
błękit :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 13:00
Szkoda,że papilot ukrywa krytyczne komentarze, co do tego, że są tacy kreatywni, że muszą kopiować artykułu innych stron. To przecież plagiat, jeśli nie ma odnośnika, że zostało to napisane na podstawie pewnego źródła. Po raz kolejny napisze, potrafimy czytać nie musicie nam przekładać cudzych tekstów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 12:38
o my mamy fioletową ;) ale nie lubię jedwabnej pościeli bo się ślizgam w nocy ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 01:34
my mamy zielona sypialnie ,tak zdecydowala tesciowa i nie mozemy tego zmienic poki u niej mieszkamy :( a sexu prawie nie ma ,tylko nie wiem czy przez sciany czy przez tesciowa xD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie