Pierwsza miłość faceta: Choćby minęło wiele lat, on nadal może o niej myśleć - Twój też!

Nawet najwierniejsi panowie mają swoje małe sekrety.
Pierwsza miłość faceta: Choćby minęło wiele lat, on nadal może o niej myśleć - Twój też!
28.08.2012

Partner cały czas zapewnia cię o swojej bezgranicznej miłości? Mówi, że nie widzi świata poza tobą? Niestety! Jego wyznania mogą nieco mijać się z prawdą.

Najnowsze badanie przeprowadzone przez brytyjskich psychologów ujawniło zastanawiającą prawdę. Okazało się, że średnio co czwarty mężczyzna wzdycha ukrycie do swojej eks. Wielu fantazjuje o seksie z byłą partnerką.

Panowie często wspominają zwłaszcza swoją pierwszą miłość. Z biegiem lat, zamiast nabrać większego dystansu do tego, co wydarzyło się w przeszłości, mężczyźni coraz bardziej rozpalają w sobie wewnętrzny ogień pożądania.

O tym, co było kiedyś, nie pozwalają im zapomnieć przede wszystkim portale społecznościowe. W dobie Facebooka, dawna ukochana, jest przecież na wyciągnięcie ręki...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

5 rzeczy, które FACET chciałby, abyś o nim wiedziała (ale raczej nigdy Ci tego nie powie)

Oto lista męskich tajemnic, które z całą pewnością powinnaś poznać.

Jak błyskawicznie rozszyfrować faceta?

Możesz czytać w mężczyznach jak w otwartej książce.

Komentarze (124)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.04.2022 06:36
Moja pierwsza miłosc nigdy nie zapomnę...Nawet jak mineło 20 lat..zostaniesz zawsze w moim sercu
odpowiedz
Jola (Ocena: 5) 16.02.2022 16:25
Mam podobnie,nie potrafię zapomnieć o swojej pierwszej miłości pomimo upływu ponad 20 lat
odpowiedz
sylwi222 (Ocena: 5) 21.11.2021 13:08
Pisałam szybko jak usunąć wiadomość ...
odpowiedz
sylwi222 (Ocena: 5) 21.11.2021 13:06
Mam 36 lat , i kocham nadal swojego pierwszego chłopaka znamy się 20 lat. Mam męża, o 3 dzieci on też żonę i 2 dzieci. Historia nasz byla taka, że za młodych lat mieszkaliśmy w Warszawie przez chwilę i ta sytuacja nas mnie polubiła, że wyszłam za innego ale trwało to 2 mieście rozwiązań się, i byłam sam, z pierwszą córka, myśli, co robi, że to kocham, że robilam na złość żeby mnie zauważył. Spotkaliśmy się jak córka miała 4 mieście lata 2007, ale widzialm w jego oczach dla, smutek i zamiast ho zatrzymać, przy sobie pomyślałam A będzie mual do mnie żal, smutek, wspominając. Po 1,5 r oki usłyszała że bierze ślub dla mnie to było, przeżycie szok, płacz, a żałuję że nie pojechałam do niego, ale jeśli brak ślub, widzial co robi. Wyszłam ponownie za mąż, 2 dzieci .. Początki Oki u mas były ale zawsze, myśli za Byłym chłopakiem był, wysłałam smsy, na urodziny y ma święta. Zawsze ja pierwsza, pokazywała że się odzywam, szanując że ma żonę i dzieci. Ale to przerastalo mnie , jak mąż mój 8 lat w delgacji, pił, koledzy, i olewnaie mnie , totalnie.noe rozmowy.z każdym dniem po 20 latach miłość do byłego jest silniejsza odemnie.jest rok 2021r.a ja spać nie mogę bo myślę co robi Kocham go i będę kochać zawsze, on myski ze jak wyszłam koedys to nie kochałam to , nie nad życie..... O serce do dzos mi pęka, łzy leca ze jak można tym lat kochać osobe,,, Jak to widzialm to mi serce biło, w brzuchu mrówki lzy leca.. Dla mnie miłość jest wielka uczucie do jednego nawet nie jesteśmy razem. I on to wie doskonale że to Kocham.i będę kochać do śmierci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2021 22:08
Mam obecnie 46 lat, rodzinę lecz od 30 lat marzę , kocham i śnię o mojej pierwszej miłości.Krzysztof , wszystko bym oddała bym mogła choć resztę życia spędzić z tobą ukochany .Każdego dnia zasypiam mając Twój obraz pod powiekami .Viola
odpowiedz

Polecane dla Ciebie