Jak błyskawicznie rozszyfrować faceta?

Możesz czytać w mężczyznach jak w otwartej książce.
Jak błyskawicznie rozszyfrować faceta?
25.08.2012

Niedawno poznałaś interesującego faceta, jednak nie jesteś do końca przekonana, czy warto angażować się w ten związek. Wiadomo przecież, że na początku każdy stara się stworzyć pozory i wypaść przed drugą osobą jak najlepiej.

Jednak nie panikuj! Z kilkoma naszymi podpowiedziami w mig się zorientujesz, czy nowo poznany facet jest wartościowy. Po prostu zwróć uwagę na jego…

 

facet

1.Nawyki

Wbrew pozorom już na pierwszych randkach można zaobserwować, jakie przyzwyczajenia ma nasz rozmówca. Jeśli na przykład wyciąga przy tobie papierosa, nie pytając przy tym, czy nie masz nic przeciwko, możesz być pewna, że również w poważniejszych kwestiach nie będzie się liczył z twoim zdaniem. Podobnie jest w kwestii otwierania przed tobą drzwi – facet, który tego nie robi, nie darzy kobiet odpowiednim szacunkiem.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Podczas wspólnego posiłku obserwuj, w jakim stopniu mężczyzna robi wokół siebie bałagan. W przypadku, gdy zauważysz, że obok jego talerza kłębią się stosy zużytych serwetek, a obrus jest poplamiony niezliczoną ilością zacieków, wiedz jedno: tak samo brudny jest jego pokój, a może nawet cały dom.

facet

2.Znajomych

Mężczyzna, który od lat dzieciństwa lub czasów szkolnych ma tych samych kolegów, jest sentymentalny i jeśli się do kogoś przywiązuje, to na długo. Niestety, najczęściej trudno takiego faceta zmienić lub na przykład przekonać do zmiany zdania.

Z kolei mężczyzna, który ma mnóstwo kumpli zarówno w pracy, na siłowni i na studiach, jest bardziej otwarty na zmiany i łatwo nawiązuje kontakty.

facet

4.Sposób płacenia

Pewny siebie, ambitny mężczyzna zazwyczaj płaci wszędzie kartą kredytową. Ma jasno sprecyzowane cele, lubi je osiągać i czuje się komfortowo ze swoim statusem.

Z kolei facet, płacący w sklepie lub restauracji gotówką, czuje się samowystarczalny i nie przywiązuje wagi do spraw nieistotnych. Ma również skłonności do tego, by w każdej dziedzinie być niezależnym.

Jest również trzeci typ: mężczyzna z pustym portfelem. Taki osobnik zazwyczaj dąży do tego, żeby ktoś przejął nad nim kontrolę i zaopiekował się jego osobą.

facet

3.Ulubiony sport

Mecze, które facet ogląda najczęściej lub dyscypliny sportowe, które od czasu do czasu uprawia, mogą zdradzić sporo na temat jego charakteru. Przepada za grami zespołowymi, takimi jak koszykówka czy piłka nożna? W takim razie uwielbia rywalizować z innymi i sprawdzać się w stresujących sytuacjach. Do tego nie stroni od towarzystwa innych osób i najlepiej czuje się w gronie swoich znajomych.

Natomiast facet, który nałogowo ogląda dyscypliny solowe (biegi, pływanie, boks), jest bardzo samodzielny i nie lubi być uzależniony od pomocy drugiego człowieka. Swoje problemy najczęściej rozwiązuje sam i rzadko kiedy zwierza się ze swoich spraw.

facet

5.Sposób komunikacji

To, w jaki sposób facet najczęściej nawiązuje (lub podtrzymuje) kontakt z innymi, również może wiele na jego temat zdradzić. I tak: mężczyzna preferujący komunikację internetową (maile, rozmowy na czacie) jest bardzo zorganizowany. Lubi mieć wszystko na piśmie. Planuje rzeczy z wyprzedzeniem, a potem po kolei odhacza kolejne punkty z listy. Może być również odrobinę nieśmiały.

Jego przeciwieństwem jest natomiast facet często rozmawiający przez telefon. Ten typ mężczyzny charakteryzuje się bowiem pewnością siebie, swobodą i odwagą. Uwaga - niekiedy bywa zarozumiały!

Pamiętaj jednak, by w obserwowaniu rozmówcy kierować się również własnymi doświadczeniami. Te powinny być wręcz podstawą, bo przecież ludzie są różni i nie można ich zamknąć w określonych schematach.

Maja Zielińska

Zobacz także:

TOPOWE pozycje seksualne: Co uwielbiają faceci i kiedy przeżywają największą rozkosz?

Mamy najnowsze wyniki sondażu!

Wymarzona partnerka współczesnych panów wcale nie wygląda jak Anja Rubik. Więc jak?

Ideał kobiety lansowany w mediach odbiega mocno od męskich marzeń.

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 20:02
to jest jakieś pi***** kota w bambus...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2012 19:33
ja pier*dole tyle tych reklam po prostu można bzika dostać!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 15:13
wszystkie dziewuchy, które skrytykowały artykuł nie doszły do zakończenia. Chyba jest tam jak wół napisane, ze każdy jest inny i nie trzeba kazdego oceniac na podstawie wymienionych tutaj rzeczy!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 15:11
fajny artykuł, moim zdaniem na podstawie tych rzeczy faktycznie można rozszyfrować faceta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 14:23
Zgadzam się z punktem drugim: "Mężczyzna, który od lat dzieciństwa lub czasów szkolnych ma tych samych kolegów, jest sentymentalny i jeśli się do kogoś przywiązuje, to na długo. Niestety, najczęściej trudno takiego faceta zmienić lub na przykład przekonać do zmiany zdania." a szczególnie z tym, że trudno przekonać do zmiany zdania/poglądów...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo