Druga randka ==> CAŁOWANIE... Czwarta randka ==> SEKS. Czy my jesteśmy ŁATWE?

Statystyki przedstawiają kobiety w niekorzystnym świetle.
Druga randka ==> CAŁOWANIE... Czwarta randka ==> SEKS. Czy my jesteśmy ŁATWE?
21.08.2012

Jedno, dwa, a może dziesięć spotkań... Ile potrzeba czasu, aby większość przedstawicielek płci pięknej zdecydowała się pójść na całość ze swoim nowo poznanym partnerem? Na to właśnie pytanie postanowił ostatnio odpowiedzieć serwis randkowy seekingarrangement.com. Redaktorzy przeprowadzili w tym celu specjalny anonimowy sondaż. I co się okazało?

Znaczne grono pań nie lubi zbyt długo zwodzić ukochanego. Pierwszy namiętny pocałunek pojawia się już na drugiej randce, a na czwartym spotkaniu zwykle lądujemy z mężczyzną w łóżku.

Co ciekawe jednak, wymowne słowo „Kocham Cię” pada dopiero po kilkunastu tygodniach znajomości. Najwcześniej na czternastym spotkaniu!

Jak myślicie, czy taka kolejność zdarzeń może dobrze rokować na przyszłość?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

TOPOWE pozycje seksualne: Co uwielbiają faceci i kiedy przeżywają największą rozkosz?

Mamy najnowsze wyniki sondażu!

O co pary kłócą się w czasie urlopu? Kasa, zazdrość o inne kobiety, plan dnia...

Konflikty zwykle prowokują mężczyźni. Czym tak bardzo nas wkurzają?

Komentarze (70)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2012 15:07
moja znajoma poszla do lozka z facetem na drugiej randce, teraz ciagle sie kloca, ale ona nadal mu daje, trwa to juz ze 3 miesiace i nawet nie powiedzial jej, ze jest jego dziewczyna. zalosne, darmowy seks, a ona liczy na wielka milosc. nie tedy droga.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2012 14:52
zachęcam, limitofbrain.blogspot.com :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 14:11
Ja się z reguły całuje za 1-2randce, ale żeby już na 4 iść z kimś do łóżka? Mam dopiero drugiego partnera seksualnego, z którym kochałam się pierwszy raz prawie po pół roku bycia razem i prawie roku znania się, a obecnie jesteśmy już półtorej :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2012 08:15
jak robią sondaż na serwisie randkowym to niech sie nie dziwią, ze takie statystyki wychodzą... mysle ze normalna szanujaca sie kobieta nie poszła by na 4 randce do łózka...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 21:35
seks jest dla ludzi dorosłych, niestety niektórzy traktuja go jak gówniarze i rozpowiadają na prawo i lewo... ja nie neguje ani przygodnego seksu na jeden raz ani szybkiego współżycia- to decyzja indywidualna i jest dobra wtedy, kiedy innym nie robi krzywdy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo