TOPOWE pozycje seksualne: Co uwielbiają faceci i kiedy przeżywają największą rozkosz?

Mamy najnowsze wyniki sondażu!
TOPOWE pozycje seksualne: Co uwielbiają faceci i kiedy przeżywają największą rozkosz?
17.08.2012

Jeszcze do niedawna w naszych sypialniach triumfy święciła pozycja misjonarska. Klasyczny seks podobał się przede wszystkim paniom. Ostatnio jednak przedstawicielki płci pięknej zmieniły nieco swoje preferencje.

Według najnowszego sondażu przeprowadzonego przez amerykańską firmę Adam & Eve, przedstawicielki płci pięknej gustują teraz w bardziej drapieżnych i odważnych igraszkach.

Pozycja na jeźdźca wydaje się dla nas wprost idealna. Jak mówi wiele kobiet, daje ona cudowną kontrolę nad ruchami i głębokością penetracji. Obecnie na topie jest także seks na pieska oraz pozycja na łyżeczkę.

A co z erotycznymi preferencjami panów? Okazuje się, że mężczyźni nieprzerwanie wybierają pozycje, w których to oni mogą dominować. Seks od tyłu sprawia im najwięcej przyjemności. Dlaczego? Podobno taki układ wyzwala w nich prawdziwe zwierzęce instynkty...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Wymarzona partnerka współczesnych panów wcale nie wygląda jak Anja Rubik. Więc jak?

Ideał kobiety lansowany w mediach odbiega mocno od męskich marzeń.

SEKS: Czego naprawdę pragniemy?

Każda kobieta ma swoje sekrety, a zdaniem specjalistów szczególnie te dotyczące sfery intymnej. Co powinni wiedzieć o nas mężczyźni?

Komentarze (74)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2012 17:05
Ja lubię pozycję na jeźca,ponieważ wtedy sama kontroluję ruchy,głębokośc oraz szybkosc i uwielbiam jak partner mi wtedy całuje sutki:P:D Do szaleństwa mnie to doprowadza:)) Pozycja na łyżeczkę jest dośc nudna chodz czasem,ale rzadko podnieca.Mój partner uwielbia kochac się od tyłu wtedy jakis zwierzak sie w nim budzi:P Miłe wtedy jest slyszec jego oddech na szyji i jak trzyma mnie za ręce co daje poczucie silnej więzi.Misjonarska też jest fajna z takim ulepszeniem żeby kobieta miała nogi zgięte w kolanach przetrzymywane przed partnerem.Pozdrawiam wszystkich spragnionych mam nadzieję,że już niedlugo spotkam się z moim księciem:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 08:26
witam, słyszałem że fajnie jest tez na żuczka, ale wiecie może jak to jest??? pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2012 18:34
Tutaj wpisz treść komentarza do TOPOWE pozycje seksualne: Co uwielbiają faceci i kiedy przeżywają największą rozkosz?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 11:51
Na pieska i na jeźdźca od tyłu mam największą przyjemność :D Chłopak też to lubi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2012 18:41
e tam, ja nie lubię mieć "kontroli" - na jeźdźca NIGDY nie dochodzę, to zbyt przewidywalne... właśnie on to woli niż ja ;p a ja lubię najbardziej od tyłu! jest najlepiej! a on lubi misjonarską o.O taką że opiera się na moich nogach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo