11 razy z 4 różnymi partnerami - statystycznie tak wygląda nasze urlopowe życie seksualne!

Wakacyjne wojaże sprzyjają licznym romansom.
11 razy z 4 różnymi partnerami - statystycznie tak wygląda nasze urlopowe życie seksualne!
05.08.2012

Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Część z nas zapewne powróciła już z wymarzonych wczasów, pozostali takie wyjazdy mają jeszcze przed sobą. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy i wkrótce czeka cię upragniony wypad za granicę lub do obcego miasta – uważaj. Najnowsze statystyki, zaprezentowane przez serwis internetowy DrFox.co.uk, pokazują bowiem, że na wakacyjnych wojażach kobiety tracą wszelkie hamulce i stają się skrajnie nieodpowiedzialne.

- Jedna na pięć kobiet planuje tego lata spontaniczny seks pod wpływem alkoholu. Jedna na dziesięć chce iść do łóżka z kimś zupełnie obcym, nie stosując przy tym żadnej antykoncepcji – wynika z ankiety. Jakby tego było mało, aż 40 proc. respondentek z Wielkiej Brytanii przyznało, że przebywając w obcym kraju są bardziej skłonne do stosunku bez prezerwatywy, a 10 proc. czuje wręcz zakłopotanie, prosząc partnera o założenie kondoma!

- Każda kobieta przed 30. rokiem życia uprawiała seks bez zabezpieczenia średnio 11 razy z czterema różnymi partnerami seksualnymi – podsumowuje szokujące statystyki The Daily Mail.

Co o tym sądzicie? Też uważacie, że raz się żyje i na wczasach trzeba iść na całość, czy raczej stawiacie na wakacyjną odpowiedzialność?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

UWAGA, ten drink (jest bardzo popularny w Polsce) sprawia, że stajesz się bardzo łatwa!

Zarówno kobietom, jak i mężczyznom, puszczają wszelkie hamulce.

Różnice płci: Dla facetów MĘSKOŚĆ oznacza sprawność seksualną, a dla kobiet…

Zobacz, jak bardzo kobiecy punkt widzenia różni się od męskiego.

 

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 23:18
Hahaha 'Każda kobieta przed 30. rokiem życia uprawiała seks bez zabezpieczenia średnio 11 razy z czterema różnymi partnerami seksualnymi' ja jestem przed 30-stką i uprawiałam w życiu seks z jednum mężczyzną więc niech nie pie*dolą!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 15:18
18lat , 6 partnerów
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 13:24
To sa przeciez dane z wielkiej brytanii, tutaj gdzie antykoncepcja jest darmowa, nadal maja ogromny problem z nastolatkami w ciazy i z chorobami weneryczmymi. W ofole sie to kupy nie trzyma.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2012 15:19
ciekawe na jakiej podstwie to zbadali bo nie wiem kto wyrabia moje statystyki 4 partnerów w 11 dni??? to ja w przeciągu 8 lat nie miałam ...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2012 14:09
To sa anglıelskıe dane wıec nıe bıerzcıe sobıe ıch az tak mocno do serca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo