Sztuka uwodzenia: 5 komplementów, które działają na każdego faceta - oni to lubią!

Oto słowa, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć z kobiecych ust!
Sztuka uwodzenia: 5 komplementów, które działają na każdego faceta - oni to lubią!
26.07.2012

Podobno najlepszy komplement, który mężczyzna może powiedzieć kobiecie, dotyczy jej sylwetki i wyglądu. A jak to jest w przypadku facetów? Czy jakieś konkretne słowa mogą sprawić im wyjątkową przyjemność? Oczywiście! W tym artykule dowiesz się, co mówić swojemu ukochanemu, żeby zyskać u niego kilka dodatkowych punktów…

Zakochani

Masz świetną rodzinę / fajnych kumpli

Jeśli spotkanie zapoznawcze z rodziną swojego chłopaka lub z jego znajomymi masz jeszcze przed sobą, koniecznie po odbytej wizycie powiedz na ich temat kilka ciepłych słów. Pochwal ich poczucie humoru, kuchnię przyszłej teściowej, czy przyjazną atmosferę, którą jego bliscy stworzyli na spotkaniu. Taki komplement sprawi twojemu ukochanemu masę radości.

- Z moją ostatnią dziewczyną rozstałem się właśnie dlatego, że ciągle krytykowała moich kolegów. Jednego za wygląd, drugiego za pracę, trzeciego za hobby. Co za brak taktu! Przecież to byli moi najbliżsi kumple, dla mnie niemal jak bracia. Ja nigdy złego słowa nie powiedziałem o jej koleżaneczkach, a mógłbym na ich temat stworzyć całą litanię! – denerwuje się 24-letni Jacek.

Zakochani

Przy tobie czuję się bezpieczna

Mężczyźni lubią opiekować się swoimi partnerkami. Wynika to z tradycyjnego pojmowania rodziny, które jest zakorzenione od dawna w naszej tradycji: facet jest głową rodu i to on musi zapewnić utrzymanie oraz wsparcie swoim bliskim. Z tego względu nawet jeśli nie jesteście jeszcze małżeństwem, twój chłopak czuje się za ciebie odpowiedzialny i pragnie zapewnić ci poczucie bezpieczeństwa. Warto zatem utwierdzić go raz na jakiś czas w przekonaniu, że ta misja wychodzi mu bardzo dobrze.

- Lubię powtarzać swojemu facetowi, że czuję się przy nim bezpieczna. Mam tutaj na myśli nie tylko sytuację, kiedy idziemy sami ciemną ulicą i ktoś mógłby mnie napaść, ale również takie momenty, gdy potrzebuję jego wsparcia psychicznego. Zawsze, gdy powtarzam mu te słowa, czuje się doceniony i robi zabawną, dumną minkę – śmieje się 25-letnia Martyna z Warszawy.

Zakochani

I co ja bym bez ciebie zrobiła?

Faceci chcą czuć się potrzebni, a typ kobiety kruchej i wymagającej opieki kręci ich jak żaden inny. Dlatego właśnie nie stroń od proszenia swojego mężczyzny o pomoc i dziękowania mu za nią właściwymi słowami. Bez względu na to, czy pomógł ci wkręcić żarówkę, czy wybrał się do apteki po lekarstwa dla ciebie, spójrz mu czule w oczy i zapytaj: `I co ja bym bez ciebie zrobiła?`. Te słowa będą znaczyły dla niego więcej, niż jakiekolwiek inne zdanie.

Pamiętaj jednak, by komplementy kierowane pod adresem mężczyzny, zawsze były szczere i wypływały prosto z serca. W przeciwnym razie facet zorientuje się, że mówisz je tylko po to, by coś zyskać. Kieruj się zatem prostą zasadą i traktuj swojego ukochanego tak, jak sama chciałabyś być traktowana: uczciwie.

Maja Zielińska

Zobacz także:

6 przykazań randkowiczki

Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie spotkać się z jakimś przystojniakiem, sprawdź, czego nie powinnaś przy nim robić.

Mężczyźni wybrali ideał kobiety: To brunetka, niebieskie oczy, rozmiar 42. Co jeszcze?

Okazuje się, że tylko niektóre z nas mogą swoją urodą powalać na kolana wszystkich facetów.

 

Zakochani

Uwielbiam spędzać z tobą czas

Ten komplement da mężczyźnie do zrozumienia, że spotykasz się z nim nie dlatego, jak wygląda, ale dlatego, kim jest. Dodatkowo facetowi będzie miło, że wasze wspólne spotkania sprawiają ci przyjemność.

- Kiedy w czasie randki słyszę, że dziewczyna lubi spędzać ze mną czas, jest mi naprawdę miło. Jeszcze fajniej jest wtedy, gdy panna mówi to nie tylko na spotkaniu w kinie, czy pubie, ale również w domu. Wtedy mam pewność, że nie zależy jej na tym, gdzie pójdziemy, tylko na tym, że będziemy w tym czasie razem – tłumaczy 20-letni Aleks.

Zakochani

Podobasz mi się w tym stroju

Choć mogłoby się wydawać, że mężczyźni nie zwracają takiej uwagi na swój wygląd, jak kobiety, to jednak komplementy odnośnie ich stroju, czy nowej fryzury mile połechcą ich ego. Co więcej, słowa aprobaty mogą ich nawet zmotywować do zmiany dotychczasowego stylu!

- Kiedy zaczynałam się spotykać z Marcinem, jego styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Nie robiłam mu jednak z tego powodu uwag, ponieważ liczyło się dla mnie głównie to, że jest cudownym, fantastycznym chłopakiem – wspomina 23-letnia Magda. – Na jego urodziny postanowiłam mu kupić T-shirt. Gdy go założył, krzyknęłam z zachwytem, zresztą szczerym, że wygląda super, a w tym konkretnym kolorze jest wyjątkowo seksowny. Było mu tak miło, że od tamtej pory zaczął zwracać na ubrania nieco większą uwagę. Teraz ubiera się naprawdę fajnie. I nadal lubi słuchać komplementów na temat swojego wyglądu – dodaje z uśmiechem dziewczyna.

Komentarze (81)

Ocena: 5 / 5
alejajaja (Ocena: 5) 29.03.2015 22:13
Misiu jak ty wspaniale grasz w czołgi, jesteś mistrzem. Tyle godzin wytrwale spędzasz przed komputerem, jesteś taki wytrzymały...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2014 13:34
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 03.01.2014 00:28
Napisz komentarz...
odpowiedz
nati (Ocena: 5) 05.02.2013 17:02
wydaje mi sie ze kazdy mowi to co czuje a nie jakieś fałszywe słówka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2012 19:11
sraj.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo