7 sygnałów, że on Cię zdradza

Oto krótki przewodnik po świecie męskiej nieuczciwości. Lepiej nie lekceważ tych zachowań!
7 sygnałów, że on Cię zdradza
19.07.2012

Małe, niewinne kłamstewko w wielu przypadkach jest wręcz wskazane, ale co zrobić, gdy oszustwo dotyczy tak poważnej kwestii, jak zdrada?

Aby uchronić się przed niewiernością partnera, warto zatem poznać kilka sygnałów ostrzegawczych. Oto one…

1. Twój facet był nieszczery wobec poprzednich partnerek

Podpytywałaś swojego mężczyznę o wcześniejsze związki i wyjawił ci, że wierność nie była jego mocną stroną? A może zaczął randkować z tobą, zanim skończył spotykać się z poprzednią dziewczyną? Uważaj, taki facet może być nieszczery również w przyszłości. Oczywiście, każdy ma prawo popełniać błędy w młodym wieku. Niektórzy potrafią się na nich jednak czegoś nauczyć, inni niestety nie.

Zdrajca

3. Nigdy nie czuje się winny

Twój mężczyzna zrobił coś złego, ale uparcie twierdzi, że nic się nie stało. Z trudem przychodzi mu również przeproszenie za swój czyn i przyznanie ci racji. Niestety, takie zachowanie świadczy niezbicie o tym, że twój partner, jeśli popełni błąd (np. zdradzi cię lub oszuka), nigdy się do tego nie przyzna. Co więcej – nawet przyłapany na gorącym uczynku, będzie uparcie twierdził, że jest niewinny.

4. Kłamanie przychodzi mu z łatwością

Zwróć uwagę na to, czy twój facet często oszukuje w codziennym życiu. Jeśli mija się z prawdą na studiach, w pracy, czy podczas rozmowy telefonicznej z kolegą lub rodziną, powinno zapalić ci się światełko ostrzegawcze. Oszukując innych, równie dobrze może nie być szczery także wobec ciebie.

Zdrajca

2. Ma narcystyczne usposobienie

Według mitologii greckiej, Narcyz był pięknym młodzieńcem, który odrzucił miłość górskiej nimfy Echo. Bogini Nemezis, mszcząc się na nim za okazaną pychę, sprawiła, że zakochał się we własnym odbiciu w strumieniu.

Narcyz zachwyca się sobą. Ale ten zachwyt jest oparty na kruchych, niestałych podstawach. Tak niestałych, jak odbicie w tafli wody, w które wpatruje się mityczny bohater. Tak naprawdę, narcystyczna osobowość opiera się nie na poczuciu własnej wartości, lecz na przymusie udowadniania innym i sobie, że jest się osobą wyjątkową.

Właśnie z tego względu, zdaniem psychologów, osoba będąca narcyzem ma skłonność do wykorzystywania innych ludzi, bądź manipulowania nimi. Narcyz oszukuje swoich bliskich, ponieważ czuje, że żadne reguły go nie dotyczą.

 

Zdrajca

5. Spędza z tobą mniej czasu

Ty oglądasz telewizję, on siedzi przed komputerem. Ty idziesz do łóżka, on kładzie się spać późno w nocy. Mieszkacie razem, ale żyjecie obok siebie… Kiedy mężczyzna tak organizuje sobie czas, by jak najrzadziej spędzać go z tobą, bądź czujna, bo coś (lub ktoś) może być na rzeczy.

6. Przestał być czuły

Dawniej często prawił ci komplementy i podkreślał, ile dla niego znaczysz. Teraz ledwo cię zauważa. Wcześniej praktycznie zawsze spał nago, ale od niedawna kładzie się ubrany od stóp do głów. Uważaj, takie zachowania mogą wskazywać na to, że twój mężczyzna szuka intymności w zupełnie innym miejscu.

Zdrajca

7. Strzeże swojej komórki jak oka w głowie

Każdy ma prawo do prywatności i nie trzeba znać haseł czy PIN-ów do telefonu partnera, żeby całkowicie mu ufać. Jeśli jednak zauważyłaś, że wcześniej twój facet kładł swoją komórkę na widoku lub nie przeszkadzało mu, gdy patrzyłaś z kim SMS-uje, a teraz strzeże telefonu jak oka w głowie, niestety może coś przed tobą ukrywać.

Pamiętaj, że kłamstwo jest jak otwarta książka, w której możemy wyczytać wiele rzeczy dotyczących naszych relacji z partnerem. I nawet jeśli związek miałby się rozpaść z powodu nieszczerości faceta, czasem lepiej, że tak właśnie się dzieje. Bo nie ma nic gorszego, niż życie w ułudzie.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Co mówią o nim jego dłonie?

Z rąk mężczyzny można czytać jak z otwartej księgi!

PSYCHOTEST: Na ile % zerwiecie ze sobą w te wakacje? (Sprawdź miłosne prognozy!)

Sprawdź, czy dni Waszego związku nie są przypadkiem policzone!

 

Komentarze (61)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 18:40
Mówią że czas goi rany, ale w moim przypadku tak nie było. Przez kilka miesięcy tylko egzystowałam. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu, ten czas to był koszmar. Musiałam z nim znowu być, ponieważ bez niego nie widziałam swojego życia. Brakowało mi jego głosu, dotyku, dosłownie wszystkiego. Postanowiłam spróbować rytuału miłosnego ze strony urok-milosny.pl , czekałam, odliczalam dni do jego powrotu, w pewnym momencie już traciłam nadzieję. Ale jednak wrócił. A moje życie odzyskało dawny blask : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2012 19:45
Co najwyżej 2 sygnały z tych 7 mogą bezpośrednio stwierdzić o ewentualnej zdradzie partnera... resztę można interpretować na wiele sposobów. Sygnały opisywane w tym artykule są bardzo uproszczone i przedstawione w taki sposób żeby robić wodę z mózgu kobietom. Wiadomo, że jest masa przykładów potwierdzających ten artykuł ale w prost proporcjonalnie jest także tyle przykładów obalających te reguły. Dziwię się bardzo, że kobiety w wyniku swojej próżności albo braku inteligencji czytają takie brednie zamiast zająć się prawdziwym życiem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2012 00:18
z 7 się zgadzam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2012 13:34
Dziewczyny! Jezeli facet ma jeden z powyzszych sygnalow nie warto sie nim zajmowac! Sama zawsze na takich trafilam az sie trafil jeden idealny ktoremu moge zaufac. Naprawde warto szukac! Napewno sie znajdzie jakis ktoremu mozna zaufac :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 20:01
5 na 7 się zgadza ;(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo