Co mówią o nim jego dłonie?

Z rąk mężczyzny można czytać jak z otwartej księgi!
Co mówią o nim jego dłonie?
18.07.2012

Właśnie poznałaś fajnego faceta? Wiadomo, że na początku znajomości toczy się między Wami swoista gra pozorów. Chcecie dowiedzieć się o sobie jak najwięcej, jednocześnie nie ujawniając całej prawdy o własnej osobowości. W jaki więc sposób, już na tym etapie, poznać, że to ten Jedyny?

To proste... Wystarczy, że dokładnie przyjrzysz się dłoniom ukochanego. Z rąk mężczyzny można czytać jak z otwartej księgi!

Długie palce kontra pulchne serdelki

Twój facet posiada dosyć niewielkie, pulchne dłonie? To znak, że trafiłaś na bardzo żywiołowego mężczyznę. Tacy panowie aż kipią testosteronem. Są bardzo pewni siebie, świadomi własnej siły. W łóżku poszukują naprawdę mocnych wrażeń. Uwielbiają długi, namiętny seks do białego rana. Jeżeli zakochają się, to na zabój. O wybrankę serca będą walczyć, jak o najcenniejsze trofeum, a swoją miłość prędzej okażą poprzez żarliwą scenę zazdrości niż zaskakujący romantyczny gest.

Dłonie

Zauważyłaś, że ukochany ma średniej wielkości ręce i długie, cienkie palce pianisty? Takie dłonie posiadają mężczyźni o wrażliwej, artystycznej duszy. Faceci, którzy żyją we własnym świecie i często bardzo długo ukrywają przed innymi swoją prawdziwą naturę. Ludzie postrzegają ich jako niepoprawnych optymistów o niebywałym poczuciu humoru. W rzeczywistości jednak, bardzo łatwo jest ich zranić. Krzywdy, które ktoś im wyrządził, pamiętają do końca życia.

Kim jest mężczyzna o dużych, masywnych dłoniach? To tzw. typ macho – prawdziwy twardziel, facet z krwi i kości. Przy nim zawsze możesz czuć się bezpiecznie. Charakteryzuje go lekkie podejście do życia i przebojowość. Pamiętaj jednak, że to tylko pozory. W rzeczywistości bowiem tacy mężczyźni są zwykle wewnętrznie zagubieni, posiadają niską samoocenę, mogą również przejawiać oznaki niezdrowego egoizmu.

Dłonie

Tajemniczy palec serdeczny

Naukowcy nie mają wątpliwości – im dłuższy jest palec serdeczny w porównaniu ze wskazującym, tym mężczyzna jest bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Tacy faceci przyciągają kobiety jak magnes. Jest to podobno związane z wysokim poziomem testosteronu, który najchętniej wykorzystują w trakcie treningów oraz… w łóżku. Z kolei rozsądkiem wykazują się panowie posiadający palec serdeczny i wskazujący tej samej długości.

Sekret krótkiego kciuka

Wygląd kciuka pokazuje jaką siłę woli ma nasz partner, czy jest porywczy i wybuchowy, czy raczej powściągliwy i mało asertywny. I tak, krótki i gruby kciuk charakteryzuje osoby mające trudności w trzymaniu na wodzy swoich emocji. Duży i silny oznacza człowieka świadomego własnej wartości, który nie ulega łatwo wpływom innych. Elastyczny, giętki kciuk należy z kolei do panów posiadających dużą empatię.

Dłonie

Cała prawda o paznokciach

Szerokie, twarde, prostokątne – Należą do mężczyzn lubiących nowoczesne gadżety, zafascynowanych wszelkimi nowinkami technicznymi, mających mnóstwo pasji.

Okrągłe, o małej płytce – Posiadają je panowie, którzy całe życie poszukują swojego miejsca w świecie. Nie mają wielu zainteresowań, zdarza się jednak, że jakieś zajęcie pochłonie ich bez reszty.

Łopatkowaty kształt (wąskie u nasady, szersze na samym końcu) – Charakteryzują mężczyzn, których największą pasją są... kobiety. Panowie Ci nie wyobrażają sobie życia bez wsparcia płci pięknej. Przed podjęciem ważnych decyzji, zawsze konsultują się ze swoją ukochaną.

Dłonie

Jednoznaczne powitanie

Wyciągnij do niego rękę – sposób, w jaki odpowie na twój gest, będzie dla ciebie oznaką jego uczuć:

Podaje tylko palce – jeśli w ten sposób wita się z każdym, znaczy, że brak mu pewności siebie, a jeśli ten sposób zarezerwowany jest tylko dla ciebie, oznacza, że pragnie czegoś więcej niż tylko dotyku twojej dłoni.

Podając dłoń, przekręca swoją ku górze – to typ dominujący, chce kontrolować też ciebie.

Bierze twoją dłoń w obie ręce – próbuje okazać, że jesteś dla niego kimś ważnym i wyjątkowym.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Jak wzbudzić w mężczyźnie ZAZDROŚĆ? Ten sposób jest podobno niezawodny...

Jeśli w Twoim związku zapanował emocjonalny zastój, jest na to rada.

PSYCHOTEST: Na ile % zerwiecie ze sobą w te wakacje? (Sprawdź miłosne prognozy!)

Sprawdź, czy dni Waszego związku nie są przypadkiem policzone!

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
ggggggggggggggggggg (Ocena: 5) 14.03.2013 15:08
bzdury wyssane z palca
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2012 00:55
super, tym bd sie kierowac szukajac meza hahahahahahhaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 18:32
Fajne. Bardzo mi to pomogło. Teraz wiem po czym poznać jaki jest mężczyzna :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 22:09
w przypadku mojego bylego chlopaka, rzeczywiscie cos w tym jest - mial duze ladne dlonie i caly opis czlowieka o takich dloniach pasuje do niego w 100%....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 21:28
jak większość z Was, nie zgodze sie z tym artykułem. Gdyby wszytsko było takie proste to wszystkie wybierałybyśmy sobie facetów patrząc na ich dłonie czy usta,bez szansy na szukanie tego jedynego poznając Go od początku,czasami przez wiele lat, tym samym tracąc okazje na wspaniałe chwile :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo