Zdrada przyszłej żony w wieczór kawalerski - statystki nie kłamią, oni to robią! (SPRAWDŹ)

Zobacz, do czego zdolny jest facet, który ma przed sobą ostatnie chwile wolności.
Zdrada przyszłej żony w wieczór kawalerski - statystki nie kłamią, oni to robią! (SPRAWDŹ)
10.07.2012

Tradycja organizowania przed ślubem wieczorów panieńskich i kawalerskich już na dobre zagościła w naszym kraju. W trakcie tej jedynej w swoim rodzaju imprezy przyszli małżonkowie pragną wyszaleć się za wszystkie czasy.

Niestety, nie każdy potrafi bawić się z umiarem. Niektórzy idą na żywioł i tę ostatnią kawalerską noc w życiu spędzają... w ramionach innej kobiety. Wydaje Ci się, że Twojego partnera to nie dotyczy?

Lepiej miej się na baczności! Jak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez portal IllicitEncounters.com, aż 36 proc uczestników wieczorów kawalerskich przyznaje się do zdrady swojej ukochanej. Co więcej, na skok w bok decyduje się wtedy aż 11 procent przyszłych panów młodych – podaje serwis femalefirst.co.uk.

A Wy, drogie Papilotki, jakie macie zdanie na temat wieczorów kawalerskich? Czy warto w ogóle puszczać faceta na tego typu imprezę?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Co zrobić, żeby zakochać się na zawołanie?

Dziwna właściwość ludzkiego umysłu. Spróbujecie?

SEKRETY, których JEMU lepiej nie wyjawiać. O czym facet nie powinien się dowiedzieć?

Mówi się, że sekrety zabiera się ze sobą do grobu. Nawet własne. Dlatego o pewnych sprawach nie powinnaś mówić swojemu partnerowi.

Polecane wideo

Komentarze (85)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2015 00:29
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
ATW (Ocena: 5) 25.04.2013 10:08
Agencja Testerów Wierności ATW zajmuje się usługami TESTERÓW WIERNOŚCI na terenie całej Polski. Zdobędziemy dowody na niewierność Twojego narzeczonego, chłopka, dziewczyny. Wydaje Ci się, że Twój partner Cię zdradza:? Chcesz mieć pewność wierności Twojego partner/-ki? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: AGENCJA TESTERÓW WIERNOŚCI ATW +48 517-877-587 www.agencjatesterowwiernosci.pl LIKE US ON FACEBOOK!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2012 03:53
Wydaje mi się, że to ogólnie zwiększone przyzwolenie na zdrady, jestem facetem i słysze jak faceci mówią o zdradzie, niby dużo, ale do niczego nie dochodzi na początku, za to później "hulaj dusza, piekła nie ma". Zastanawiam się w tedy czy jak tak też skącze, oby nie, bo nie mógł bym swojej kobiecie spojrzeć w oczy. Po za tym kobietą tez puszczają lejce, raz za bardzo się zapędziłem z koleżanką, która miała chłopaka, choć do niczego nie doszło na szczęście, a było blisko. To mam do dzisiaj wyrzuty, a do tego musze się pilnować jak gdzieś idziemy razem i się wypije za dużo, kusi mnie strasznie. Po za tym zdrady chyba nie mógł bym wybaczyć, choć nie byłem w takiej sytuacji i pewny być nie moge.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 22:43
wiecie co, sami zorganizujcie wieczór kawalerski... nawet wyjście do klubu ze striptizem nie musi sie konczyć zdradą, zresztą, ja tak zrobiłem znalazłem klub na www.stritpizclub.pl a następnie poszedłem do tego który nie jest burdelem tylko ekskluzwynym klubem i sie dobrze bawiłem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 12:03
Zamiast czytać te brednie posłuchajcie czegoś mądrego : dr Jacek Pulikowski - Pragnij a nie pożądaj. .......... wykład na Wrzucie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie