Kobiety pokochały seks w stylu SADO-MASO: Wszystko przez pewną powieść...

Oto, jak w dzisiejszych czasach łamie się społeczne tabu.
Kobiety pokochały seks w stylu SADO-MASO: Wszystko przez pewną powieść...
15.07.2012

W ostatnich miesiącach, na naszym kontynencie dokonuje się istna seksualna rewolucje. I chociaż brzmi to bardzo patetycznie, nie ma w tym ani krzty przesady. Dzisiejsze Europejki stają się coraz bardziej wyzwolone. Seks w stylu sado-maso przestaje być rzadką perwersją i na dobre wkracza do naszych sypialni. Skąd ta nagła moda na pikantne igraszki?

To zasługa pewnej książki, którą czytają ostatnio wszystkie kobiety, od Morza Północnego po Adriatyk. Główna bohaterka erotycznej powieści dla dorosłych to osoba, przy której dziewczyny z Seksu w Wielkim Mieście wyglądają jak zakonnice.

Napisana przez londyńską gospodynię domową powieść Fifty Shades Of Grey (50 odcieni szarości) pokazuje zupełnie nowe oblicze seksu. To lektura, po której ostre igraszki w kajdankach i z opaską na oczach przestają zupełnie dziwić.

Kobiety pod wpływem tej lektury stają się podobno bardziej śmiałe w relacjach z partnerem. Bez żadnych zahamować przejmują inicjatywę w łóżku – zauważają seksuolodzy.

Wyuzdana powieść Fifty Shades Of Grey nie doczekała się jeszcze polskiego tłumaczenia. Jej premiera w naszym kraju planowana jest na wrzesień. Skusicie się?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

5 cech, których szukamy u faceta

Taki powinien być mężczyzna idealny!

Pieszczoty językiem czy głęboka penetracja – jakiego seksu pragnie większość kobiet?

Współczesne panie mają dosyć jednoznaczne preferencje.

Polecane wideo

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2012 19:43
Nie wiem czy któraś z was wie, ale ta książka była publikowana na fanfiction.net (portal głównie z fanowskimi opowiadaniami na podstawie książek, seriali i innych). Czytałam to w odsłonie, w której bohaterami były postacie ze Zmierzchu :D, a głównymi oczywiście para Bella - Edward. Tytuł brzmiał 'The Submissive', o ile się nie mylę. Autorka usunęła opowiadanie, myśląc, że wyda to i zrobi wielką karierę. I poprzedniczka ma rację, że to mało wymagająca lektura - w wielu miejscach fabuła się sypie, nie trzyma kupy, banialuki i głupotki. No ale czego wymagać od przeciętnej Brytyjki?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 23:29
Tytuł polski to bardziej będzie 50 twarzy Grey (Grey w oryginalnym tytule to nazwisko, a ich nie tłumaczy się)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 09:34
i tutaj wychodzi znajomość smbd... biedne, niewyżyte dziewice, które myślą, że jak je facet skuje kajdankami albo klepnie w tyłek to już od razu jest hard sex. przeczytajcie 'z pamiętnika masochistki' goodgirl. ale wtedy nie kręćcie nosami ani nie krzywcie waszych usteczek- bo to jest właśnie prawdziwe sm, a nie jakieś cienkie historyjki, wymyślone wypociny.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 16:05
Czytałam fanfiction lepsze od tego szajsu, pisane przez nastoletnie dziewice. To nie książka, to żart.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 15:23
napiszcie coś swojego a nie ciągle wrzucacie coś ze sfora .pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie