Przygodny seks na wczasach: Oj tak, lubimy WAKACYJNE PUSZCZALSTWO! (Statystyki)

Podróże działają na nas jak afrodyzjak?
Przygodny seks na wczasach: Oj tak, lubimy WAKACYJNE PUSZCZALSTWO! (Statystyki)
27.06.2012

Z pewnością pamiętacie serwis MissTravel.com, o którym informowałyśmy Was kilka miesięcy temu. Jego założeniem, mówiąc wprost, jest sparowanie atrakcyjnych kobiet z bogatymi mężczyznami i wysłanie ich na wspólne wczasy. Tak otwarte promowanie sponsoringu znalazło wielu zwolenników, a przeprowadzona niedawno przez portal ankieta tylko to potwierdziła. Badanie wykazało bowiem, że wakacyjny seks z nieznajomymi staje się na świecie coraz popularniejszy.

- 40 proc. kobiet poniżej 30. roku życia przyznało się do stosunków intymnych z przypadkowymi parterami w czasie urlopu. Co dziesiąta z nich miała aż 5 różnych kochanków; co czwarta – czterech, a co piąta – trzech – wylicza serwis travelerstoday.com.

Większość ankietowanych pań zdradziła, że partnerów na jedną noc poznaje zazwyczaj w barze lub klubie nocnym. Nie zabrakło również takich urlopowiczek, które wrażeń szukają najczęściej w hotelu i na plaży.

- Podczas wakacji panie stają się bardziej wyzwolone seksualnie, na więcej sobie pozwalają. Podróże działają na nie jak afrodyzjak – skomentował wyniki sondażu Brandon Wade z MissTravel.com.

A Wy jakie macie podejście do wakacyjnego seksu, drogie Papilotki? Zdarzyło Wam się kiedykolwiek nawiązać intymną relację podczas urlopu?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Ile czasu po porodzie kobieta NIE POWINNA PRACOWAĆ? (Mamy WYNIKI sondażu!)

Miesiąc? Dwa? A może kilka lat?

Flirtujesz z kimś przez net? Zobacz, co pisać na czacie, aby on się w Tobie ZAKOCHAŁ!

Psychologowie nie mają wątpliwości.

Komentarze (63)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2012 06:08
Puszczalskie i nic wiecej.Niestety czesto zapominaja o gumkach i przywoza niespodzianki do kraju,a potem,kurka cos swedzi,szczypie,jakies dziwne uplawy.A tu okazuje sie ze cos zlapaly,i taka glupia pipa nie skojazy ze to po tym cudny sexie.Pol biedy gdy jestescie same,ale duzo ma partnerow,mezow,i nieswiadome zarazacie.Sex to nie wszystko,mozna sie bawic dobrze bez niego.Gadacie na facetow ze mysla nie glowa a czym innym,a wy czym myslicie sie pytam? tez ta dolna czescia ciala.Jestescie puste,bezmózgie baby tylko.Wiecie ze tacy faceci zaliczaja po kilkanascie najmniej w miesiacy,ba tygodniu,glownie sie nie zabezpieczja i rozsiewaja chooroby na innenglupie,naiwne,bez mozgu baby,i jeszcze sie pchacie w ich lapy.Nie macie szacunku do siebie,bo porzadna,szanujaca sie kobieta i kochajaca,partnera,meza nie zrobi tego,chocby sex z nim byl bardzo kiepski,bo nie on jest najwazniejszy w zwiazku.Szkoda mi was PUSZCZALSKIE.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 21:05
Polecam ! www.youtu.be/m_2pAO-aHtY
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 15:20
Przez to, że Papilot odwiedzany jest najczęściej przez niedojrzałe emocjonalnie nastolatki, komentarze pełne są wyzwisk i obelg dla aktywnych seksualnie kobiet. Drogie dziewczyny, rozumiem, że dopiero rozpoczynacie swoje życie seksualne, nie miałyście wielu partnerów, a większa ilość kojarzy wam się tylko z prostytutką. Żyjemy w katolickim kraju z tradycjami i zostałyście nauczone takiej moralności - powściągliwej i skromnej erotycznie. Czas, żebyście zrozumiały, że istnieją dwie bardzo ważne kwestie - kultura wypowiedzi jako wyrażenie naszej kultury osobistej (w dużej mierze naszej wartości) oraz zmiana zdania poprzez nabywanie doświadczenia. Osoba bez doświadczenia nie powinna wyrażać opinii, na tematy, z którymi nie miała styczności. Polecam wpierw poszerzyć horyzonty, poznać ludzi z wielu środowisk, od uważanych za reprezentantów najniższej klasy społecznej, po wzorowe przykłady jednostek w społeczeństwie. Poznać inne kultury niż polska. Zgłębić temat wielu partnerów na płaszczyźnie psychologicznej przed wypowiadaniem pseudopsychologicznych osądów. Nie oceniać, póki nie zna się motywów i historii danej osoby. Traktujmy się nawzajem z godnością, bez względu na płeć. Kobiety same stawiają się na niższej pozycji względem mężczyzn, uwagami, typu "mężczyzna z dużym doświadczeniem seksualnym to świetny kochanek, człowiek, który osiąga co chce, a kobieta w tej sytuacji to co najwyżej puszczalska".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 15:35
norma :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 09:50
Drogo papilocie, jak możesz pozwalać na to by piszące artykuł używały takich słów w nagłówkach. To żenujące, ''Puszczalstwo''? Większego kolokwializmu już się nie da użyć?! Jestem oburzona. Coraz częściej się to zdarza. Jeszcze chwila i zrezygnuję z korzystania z waszego portalu.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo