Oto najlepsze miejsce na randkę! Tutaj nawet niezbyt urodziwy chłopak Cię oczaruje...

Ciekawy eksperyment z udziałem pięciu młodych mężczyzn.
Oto najlepsze miejsce na randkę! Tutaj nawet niezbyt urodziwy chłopak Cię oczaruje...
14.06.2012

Kwiaty są najlepszym sposobem na zdobycie kobiecego serca, jednak mężczyźni wcale nie muszą ich kupować, by uwieść swoją wybrankę. Wystarczy, że… umówią się z nią pod kwiaciarnią. Do takich wniosków doszli naukowcy z University of South Brittany, którzy zaangażowali pięciu młodych facetów w mały eksperyment.

- Mężczyźni zostali poproszeni o to, by spróbowali zdobyć numery telefonów od nieznajomych kobiet w wieku 18-25 lat. Wszyscy musieli zastosować identyczny schemat, czyli podejść do dziewczyny, przedstawić się, wyrazić uznanie dla jej urody oraz poprosić o numer telefonu w celu umówienia się z nią na drinka – relacjonuje The Daily Mail.

Okazało się wówczas, że najchętniejsze do flirtu były te panie, które zostały zaczepione pod kwiaciarnią – co czwarta z nich natychmiast dyktowała swój numer komórki. Gorzej było w przypadku podrywu przed piekarnią; tutaj zainteresowanie kolejnym spotkaniem wyrażała jedynie co 7 kobieta. Najsłabiej wypadło uwodzenie przed sklepem obuwniczym – w takiej scenerii do rozmowy była skora tylko 1 na 10 dziewczyn.

- Kwiaty odzwierciedlają emocje i nastroje. W ich otoczeniu częściej ulegamy naszej romantycznej naturze – podsumowują eksperci.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Romans w pracy. Opłaca się?

Co trzeci Polak przyznaje, że uprawiał seks w pracy – z koleżanką lub kolegą zza biurka. Czy takie ekscesy są w porządku?

Małe piersi konta DUŻE (i sztuczne) - wielkość i rodzaj biustu wpływają na częstotliwość...

Seksu, oczywiście. Kto się kocha częściej i ma z tego więcej przyjemności?

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 00:54
sza fa.pl/profil/zuzanna_haa/sprzedaje_lub_wymieniam usun spacje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 22:45
nieprawdopodobne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 20:56
Chcecie co miesiąc dostawać darmowe kosmetyki do przetestowania? Jeśli tak, zalogujcie się na s h i n y b o x. p l/? ref=8c22f87 (usuń spacje)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 17:50
W moim mieście kwiaciarnia jest zaraz obok piekarni, co robić?? hehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 16:25
od razu pod urzędem stanu cywilnego. na co tu czekać? ;)) a tak serio. nie dalabym numeru od razu. niech sie troche postara ;))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo