Wiemy już, dlaczego nastolatki tak wcześnie decydują się na seks! Wszystko przez...

Seks w wieku 13 lat to norma?
Wiemy już, dlaczego nastolatki tak wcześnie decydują się na seks! Wszystko przez...
14.06.2012

Wstrzemięźliwość seksualna nie jest priorytetem dzisiejszych nastolatków. Na szybką utratę cnoty decydują się już nawet 13-letnie osoby.

Dlaczego w dzisiejszych czasach tak młodo traci się dziewictwo? Na to właśnie pytanie postanowili odpowiedzieć sobie ostatnio irlandzcy socjolodzy. I co się okazało?

Wypełniając anonimowe ankiety, młodzi ludzie nie mieli żadnych oporów przed zwierzeniami. Bez skrępowania przyznawali, że nie są oni po prostu w stanie powstrzymać swoich nieposkromionych żądzy.

Dla wielu nastolatków głównym powodem szybkiego pójście do łóżka z partnerem była również zwykła ciekawość. Niektórzy czuli z kolei presję ze strony swoich rówieśników.

Co ciekawe jednak, większość młodych ludzi wcale nie żałuje tak wczesnego rozpoczęcia współżycia. Aż 62 procent respondentów, którzy odbyli swój pierwszy raz mając mniej niż 16 lat, stwierdziło, że ich inicjacja seksualna odbyła się w idealnym wieku i fakt ten jest dla nich wielkim powodem do dumy.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Romans w pracy. Opłaca się?

Co trzeci Polak przyznaje, że uprawiał seks w pracy – z koleżanką lub kolegą zza biurka. Czy takie ekscesy są w porządku?

Małe piersi konta DUŻE (i sztuczne) - wielkość i rodzaj biustu wpływają na częstotliwość...

Seksu, oczywiście. Kto się kocha częściej i ma z tego więcej przyjemności?

Komentarze (100)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 15:12
Mam 18 lat i jestem dziewicą . Od ponad pół roku mam chłopaka i od niedawna zaczęłam się zastanawiać czy to nie za wcześnie na seks ? W prawdzie już od miesiąca mój chłopak zaczął mnie pieścić i doprowadzać do orgazmu . Jestem z nim bardzo szczęśliwa i bardzo mocno go kocham i wiem że on mnie tez ale jednak mam pewien problem . Czasem mam wrażenie że to za wcześnie choć są momenty gdy sama chciałabym spróbować .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2014 15:37
mam 19 lat, jestem z chłopakiem od 5miesięcy, ostatnio zdecydowaliśmy,że zrobimy to po raz pierwszy(oboje tego jeszcze nie robiliśmy), a teraz nachodzą mnie obawy i wątpliwości, czy on mnie kocha,czy ja jego, czy to ten czas, gdy jest blisko zapominam o tym, ale to wraca cały czas do mnie, co robić?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2012 18:35
Patologia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 12:30
18 lat, z chłopakiem byłam 2 mc.. teraz jestesmy rok i nie żałuję ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 15:51
ja mam 15 lat i mój pierwszy raz był jak miałam 14 nie żałuję i mogę stwierdzić ze seks w tym wieku to po prostu przyjemność :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo