Kiedy facet zdradza?

Sprawdź, co najczęściej popycha mężczyzn do skoku w bok.
Kiedy facet zdradza?
23.05.2012

Wielu parom staranie się o dziecko początkowo wydaje się sielanką. Nie ma w tym nic dziwnego - w końcu perspektywa seksu bez zabezpieczenia o każdej porze dnia i nocy jest naprawdę kusząca. Niestety to, co najpierw wydaje się przyjemnością, z czasem przeobraża się w przykry obowiązek i… popycha facetów do zdrady.

- Co dziesiąty mężczyzna decyduje się na skok w bok wówczas, gdy jego partnerka wywiera na nim presję, związaną z poczęciem dziecka – twierdzą lekarze z Boston University School of Public Health. – W ten sposób rozładowują stres zwłaszcza wtedy, gdy starania o potomstwo są bezskuteczne – dodają specjaliści.

To jednak nie wszystko, ponieważ uprawianie seksu jedynie w celach prokreacyjnych znacznie osłabia męskie libido. Aż 4 na dziesięciu facetów ma wówczas problemy z erekcją.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Sportowiec VS intelektualista: Nie, to nie Ty wybierasz, tylko Twoje HORMONY!

Niestety, o sprawach sercowych decyduje nasz cykl menstruacyjny. Pamiętasz w której byłaś fazie, kiedy poznałaś swojego obecnego?

Rower zabija ochotę na seks

Jak jazda jednośladem wpływa na pożądanie?

Komentarze (81)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 18:48
Mówią że czas goi rany, ale w moim przypadku tak nie było. Przez kilka miesięcy tylko egzystowałam. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu, ten czas to był koszmar. Musiałam z nim znowu być, ponieważ bez niego nie widziałam swojego życia. Brakowało mi jego głosu, dotyku, dosłownie wszystkiego. Postanowiłam spróbować rytuału miłosnego ze strony urok-milosny.pl , czekałam, odliczalam dni do jego powrotu, w pewnym momencie już traciłam nadzieję. Ale jednak wrócił. A moje życie odzyskało dawny blask : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 22:52
CZesc Klauda Czytasz To :>> :*** Tu JaaAaaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 21:43
Nieprawda ! Nie każdy mężczyzna jest taki. Zaznaczam, "mężczyzna". Są jeszcze tacy, którzy kochają bezgranicznie jedną kobietę, nie biorąc pod uwagę matki czy siostry. Całe szczęście trafiłam na takiego... Nigdy nie byłam niczego tak pewna, jak Jego.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2012 20:28
ale z Ciebie Maciek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2012 19:49
Jestem z dziewczyną bardzo długo, ale poznalem niedawno (ok pół roku temu) inną dziewczyne która mnie zaintrygowała:) do tej pory myślałem że kocham swoją dziewczynę. Czy można kochać nie na 100%? Czy można ją zdradzić po to by się upewnić że jednak jest tą jedyną?
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo