Rower zabija ochotę na seks

Jak jazda jednośladem wpływa na pożądanie?
Rower zabija ochotę na seks
17.05.2012

O tym, że jazda na rowerze może wywołać u mężczyzn problemy z erekcją wiadomo nie od dziś. Ostatnio jednak okazało się, że przejażdżki jednośladem bardzo niekorzystnie wpływają również na życie seksualne kobiet.

Naukowcy z Yale University udowodnili właśnie, że panie, które uwielbiają długodystansowe podróże bicyklem mają znacznie mniejsze szanse na orgazm niż ich koleżanki.

Wszystko dlatego, że przesiadywanie na siodełku zwiększa nacisk na nerwy i naczynia krwionośne w okolicach narządów płciowych. W rezultacie kobieta jest mniej wrażliwa na bodźce seksualne – wyjaśnia Sfora.pl.

Co więc powinniśmy zrobić, aby uchronić nasze życie erotyczne przed kompletną destrukcją? Specjaliści radzą, by przed wyprawą rowerową dobrze wyregulować wysokość siodełka (powinno znajdować się ono nieco niżej niż kierownica).

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Mężczyzna z marzeń Polek

20 cm we wzwodzie, drogi samochód, 10 tysięcy złotych pensji. Co jeszcze?

To właśnie tam najwcześniej traci się CNOTĘ! Najbardziej rozwiązłe nastolatki mieszkają w...

Tam ponad 70 procent 15-latek pierwszy raz ma już dawno za sobą.

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 21:50
ameryki to oni nie odkryli
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 18:51
Chyba żarty stroicie: ja im częściej jeżdżę tym więcej mam ochotę! A jak się zmęczę przejażdżką i przyjdę do domu to... ON NIE MA SZANS.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 15:35
moje drogie nie wiem gdzie to napisac wiec piszę tutaj:( jestem z facetem pol roku, podejrzewalam ze ja go nie pociągam, nie podobam mu się, że może woli facetow a ja jestem tylko jego przykrywką, on niby mowi ze mnie kocha, ze mu zalezy, ale poszlam dzisiaj do wrozki, i wiecie co mi powiedziala? ze on jest zainteresowany jakims facetem:( zerwalam z nim, ale on chce byc ze mna. co mam zrobic? nie chce i nie bede z gejem:(
zobacz odpowiedzi (7)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 15:13
Amerykanie znaleźli argument, żeby jednak siedzieć na kanapach :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 14:01
hahaha papilocie! Zabija, owszem. Ale jak się jeździ bez siodełka!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo