To właśnie tam najwcześniej traci się CNOTĘ! Najbardziej rozwiązłe nastolatki mieszkają w...

Tam ponad 70 procent 15-latek pierwszy raz ma już dawno za sobą.
To właśnie tam najwcześniej traci się CNOTĘ! Najbardziej rozwiązłe nastolatki mieszkają w...
16.05.2012

Dziewictwo to bardzo nośny temat. Nic w tym dziwnego – jak wykazały najnowsze badania, czystość nie jest priorytetem dzisiejszych nastolatków.

Na szybką utratę cnoty decydują się zwłaszcza młodzi mieszkańcy północnych krańców naszego globu. Według badań HBSC przeprowadzonych dla Światowej Organizacji Zdrowia decyzję o rozpoczęciu życia intymnego najszybciej podejmują młodzi obywatele Grenlandii.

W tym zamorskim terytorium Danii stosunek ma za sobą ponad 71 procent dziewczyn i 46 procent chłopców – donosi Sfora.pl. Nieco lepiej jest w samej Danii. Tutaj utratę dziewictwa deklaruje około 38 procent młodych ludzi mających nie więcej niż 15 lat.

A jak wygląda średnia wieku inicjacji seksualnej w naszym kraju? Okazuje się, że na tle innych narodowości wypadamy wcale nie najgorzej. Odsetek osób rozpoczynających życie intymne w bardzo młodym wieku wynosi w Polsce około 13 procent. Dla porównania, w Niemczech czy na Ukrainie do szybkiej utraty dziewictwa przyznaje się aż 50 procent nastolatków.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Kobiety odmawiają seksu, bo… (To trochę niesmaczne, ale cóż, ludzka rzecz...)

Sprawdź, dlaczego rezygnujemy ze zbliżeń z partnerem.

Lepiej być singielką czy mężatką?

O jakim życiu marzy w dzisiejszych czasach większość przedstawicielek płci pięknej?

Komentarze (98)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2012 14:18
Ha ha popieram pierwszą wypowiedź daje za nią 10 punktów;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2012 15:11
"To właśnie tam najwcześniej traci się CNOTĘ! Najbardziej rozwiązłe nastolatki mieszkają w..." gimnazjum.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 22:20
zaluje jednego ze kobiety nie maja do siebie szacunku jesli chodzi o sex mojim zdaniem warto czekac do slubu ja zaluje tego ze nie zrobilam tego pozdrawiam
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 09:38
Wszystko zależy od priorytetów. Nie uważam, żeby bycie dziewicą było czyms złym i że trzeba sie tej błony pozbyc choćby i ogórkiem ale mnei osobiście seks jest potrzebny do życia. Gdybym była w zwiazku z kimś, kto nie jest sensualny to szukałabym kogos innego. W wieku 15 lat zrobiłam to z chłopakiem, z którym byłam 6 lat, potem po zerwaniu z dwoma a teraz czwarty jest moim mężem. Trochę nei rozumiem jak mozna pozbawiać się tej przyjemności w imię poszukiwań ideału i ciągniecia go przed ołtarz ale jestesmy różni więc różnijmy sie pięknie, kazdy trafi na swoja bratnią duszę:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 23:13
Papilotki, mam problem. Mam 18 lat od ponad 4 miesięcy i czuję się jak naznaczona, bo nadal jestem dziewicą. Wiele moich znajomych ma to już za sobą albo jeszcze przed. Niby nie ma presji ze strony środowiska i otoczenia, ale ja czuję się z tym fatalnie. Przy każdym zbliżeniu nie dochodziło do niczego poważnego czy to z moim byłym chłopakiem, czy też po prostu bliskim znajomym, bo panikowałam. Okropnie boję się konsekwencji, czyli ciąży, chorób i tego, że po tym mnie zostawi. Ale po prostu od dłuższego czasu strasznie chcę to zrobić, jestem jak w desperacji, nawet z byle kim, byleby tylko już stać się w 'pełni' kobietą. Nie wiem czy to hormony czy coś innego, ale nie umiem znaleźć wyjaśnienia. Czy któraś z Was tak też ma bądź też swego czasu miała? Po prostu czuję jakiś wyrzutek, coś w stylu,że jak nie teraz to już nigdy mi się nie uda... Wiem, głupie podejście, ale cóż poradzę chyba zaczęłam świrować. Czekam na wasze opinie czy może znacie to i domyślacie się dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam- BYCZA
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo