MIASTOWI kontra WIEŚNIACY: Gdzie mieszkają lepsi (i wierniejsi) kochankowie?

Jeśli jeszcze nie znalazłaś swojej drugiej połówki, koniecznie przeczytaj ten tekst!
MIASTOWI kontra WIEŚNIACY: Gdzie mieszkają lepsi (i wierniejsi) kochankowie?
03.05.2012

Cały czas spotykasz niewłaściwych facetów? Nie udało Ci się jeszcze znaleźć tego jedynego? Jedź na wieś! To właśnie tam mieszkają najbardziej uczciwi i wierni mężczyźni – donosi Express.co.uk.

Bliskość natury sprzyja tworzeniu udanych relacji damsko-męskich. Pochodzące z mniejszych miejscowości pary, częściej niż te z miasta wyznają sobie miłość, są sobie bardziej oddane i wierne.

Co więcej, według badań przeprowadzonych przez brytyjskich psychologów, to właśnie małżeństwa mieszkające na wsi posiadają niezwykły dar rozwiązywania wszelkich związkowych konfliktów i rzadziej decydują się na definitywne rozstania.

Świeże powietrze wpływa również na jakość życia seksualnego. Statystyki nie kłamią. Ponad połowa mieszkańców wsi deklaruje całkowitą satysfakcję ze swoich miłosnych uniesień. Dla porównania, w mieście takimi doświadczeniami może pochwalić się jedynie co piąta para.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak miłość wpływa na ciało?

Zakochana osoba jest szczęśliwa, żyje dłużej i cieszy się lepszym zdrowiem. Dlaczego tak się dzieje?

Zagadka punktu G rozwiązana! Wiemy już, gdzie on się podziewa! Należy go szukać...

Magiczne miejsce w ciele kobiety ma wielkość połowy paznokcia.

Polecane wideo

Komentarze (142)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 17:21
Wieśniacy nie mają stylu, są niżej postaiweni i robią w polu ja wolę miastowych. Wiesniaka to po twarzy poznasz od razu !
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 22:45
Moim zdaniem nie ma recepty, bo co roku spędzam całe wakacje z chłopakami ze wsi, jeżdżę z nimi na każdą imprezę i widzę, jak zapełniają sobie nudę związkami, ale jakoś nie wszyscy są sobie wierni, a raczej mało która para w wieku ok 20 lat jest ze sobą w 100% szczera, a mieszkam w mieście i znam dużo szczęśliwych par.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 09:00
LUDZIE MIESZKAJĄCY NA WSI TO NIE WIEŚNIACY....WIEŚNIACZKĄ JEST P. ALICJA PIECHOWICZ KTÓRA NAPISAŁA TEN ARTYKUŁ ORAZ CAŁY TEN POPIEPRZONY PAPILOT!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 05:35
sami jestescie wieśniakami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 23:38
na wsi ludzie żyją w mniejszym stresie środowiskowym, więc może po prostu mają lepsze samopoczucie, co sprzyja romantycznym sprawom :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie