Mężczyzna + zakupy = wielka katastrofa! (Lepiej do spożywczaka chodź sama)

Nasi faceci kompletnie nie potrafią odnaleźć się w sklepie.
Mężczyzna + zakupy = wielka katastrofa! (Lepiej do spożywczaka chodź sama)
26.04.2012

Wysyłasz czasem swojego ukochanego po zakupy? Lepiej jak najszybciej przestań tak robić i do pobliskiego „spożywczaka” zacznij chodzić sama.

Z sondażu przeprowadzonego przez brytyjską firmę Morrison wynika bowiem, że panowie mają wielkie trudności z robieniem zakupów. Przede wszystkim, znacznie częściej niż kobietom zdarza im się nie trzymać sporządzonej wcześniej listy, a decyzje odnośnie kupna danego produktu podejmują zbyt impulsywnie.

Poza tym, mężczyźni mają trudności z selekcją towarów. I tak na przykład, zamiast prawdziwego sera zdarza im się kupić wyrób seropodobny, tylko dlatego, że towar ten miał bardzo niską cenę. Często również, całkiem nieświadomie, przynoszą do domu zwiędłą sałatę czy nienadające się do jedzenia mięso. A stąd już tylko krok do domowej awantury...

To dlatego właśnie, jak donosi Sfora.pl, aż 60 proc. mężczyzn z Wielkiej Brytanii może robić zakupy tylko w towarzystwie żony. A w ponad dwóch trzecich domów panie całkowicie przejęły kontrolę nad codziennymi zakupami!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Marta Penter: Jej obrazy wyglądają jak prawdziwe zdjęcia! (CO ZA PRECYZJA!)

Brazylijska artystka uwiecznia na swoich rysunkach piękno kobiecego ciała.

Zobacz, jak Meksykanki obchodzą swoje 15-te urodziny! (GRUBA PRZESADA...)

Przyjęcie wygląda jak ślub, tyle że bez Pana Młodego!

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2012 17:16
tak kup torebke ktora nie pasuje do butow i zjedz ja zanim minie data waznosci zanim zaplesnieje w szafie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 23:43
a co nas interesuja brytyjczycy czemu sami nie zrobicie analizy takiej ale a polske wtedy oplaca sie wejsc bo wiem ze czytam o nas.... moj maz takze sam robi zakupy i nie mam z tym najmniejszego probleu niekiedy i mi zapomni sie cos kupic lub wziasc nie to co chcialam... istna bzdura!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 21:28
totalna bzdura moj maz jak robi zakupy to jest duzo zdrowo i niedrogo , zadnej chemii spozywczej , puszek i polproduktow .Wszystko naturalne swieze . Najlepsze zakupy w domu robi wlasnie on i wszyscy sie ciesza do tego jeszcze super zdrowo ugotuje i poda !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 17:36
To prawda, ja swojemu facetowi piszę na kartce co ma kupić ile ma kupić, markę i nazwę produktu a już nawet nie wspomnę,że opisuję mu w jakim jest opakowaniu i jaki ma kolor to opakowanie i nawet staram się pisać w której części sklepu ma szukać danej rzeczy,na której półce,a to i tak nic nie daje. Non stop do mnie wydzwania a w rezultacie ja go przez telefon prowadzę od półki do półki i dopiero wtedy kupi co trzeba... Dla tego sama jeżdżę po zakupy,bo inaczej były by koszmarne rachunki za telefon. A jak nie mogę sama to dzwonię po brata lub przyjaciółkę. Oni nie mają z tym problemu,a ten mój to jakaś ciapa:) Chyba,że robi to specjalnie,bo nie cierpi kolejek:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 11:14
MNOZCIE STEREOTYPY!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo