Takie KOBIETY lubią FACECI: Jakie cechy powinnaś mieć, aby im się podobać?

Nie chodzi tylko o ładną buzię i duże piersi. Sprawdź, jakich cech charakteru poszukują mężczyźni u swoich potencjalnych partnerek!
Takie KOBIETY lubią FACECI: Jakie cechy powinnaś mieć, aby im się podobać?
14.04.2012

Wszystkie dobrze wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami. Lubią u kobiet ładną buzię, długie włosy, kształtny biust i powabne biodra… A co najbardziej cenią u płci przeciwnej w kwestii charakteru?

Serwis Ivillage.com przygotował listę takich cech. Oto one!

Zakochany mężczyzna

Spontaniczność

Faceci rzadko kiedy lubią robić dalekosiężne plany. Dla większości z nich liczy się to, co tu i teraz. Kiedy więc ich kobieta potrafi spontanicznie zdecydować się np. na wspólny wyjazd, są wniebowzięci!

Zakochany mężczyzna

Umiejętność prowadzenia samochodu

Nawet jeśli panom zdarza się czasem wygłosić kilka niepochlebnych epitetów pod adresem kobiet za kierownicą, tak naprawdę cenią sobie, kiedy ich partnerka potrafi prowadzić samochód. Ta niezależność wydaje im się seksowna, a do tego mają komfort psychiczny, że w razie potrzeby to kobieta może ich odwieźć do domu po zakrapianej alkoholem imprezie.

Zakochany mężczyzna

Gotowanie

Być może brzmi to nieco seksistowsko, ale kobieta zyskuje w oczach mężczyzny, jeśli dobrze radzi sobie w kuchni. Statystyki przecież nie kłamią – z sondażu przeprowadzonego przez serwis Ivillage.com wynika, że ośmiu na dziesięciu facetów fantazjuje o Nigelli Lawson. Zatem pamiętaj: przez żołądek do serca!

Zakochany mężczyzna

Sztuka kompromisu

Fakt, że podczas konfliktowej sytuacji kobieta potrafi spokojnie wysłuchać argumentów partnera oraz od czasu do czasu pójść na jakieś drobne ustępstwo świadczy o jej wewnętrznej dojrzałości i inteligencji. Dla faceta jest to również znak, że dla jego partnerki wspólne dobro jest ważniejsze od osobistej satysfakcji.

Zakochany mężczyzna

Pewność siebie

Panowie dzielą się na tych, którzy lubią kobiety niezdecydowane i nieco zagubione (mogą się nimi wówczas opiekować) oraz na tych, którzy wolą silne, pewne siebie dziewczyny. Co ciekawe, ci drudzy stanowią przeważającą większość. Kobieta, która potrafi samodzielnie podjąć kluczowe decyzje oraz zachować zimną krew w trudnych sytuacjach jest dla nich wyjątkowo pociągająca.

Zakochany mężczyzna

Opiekuńczość

Nie każdy mężczyzna zawsze lubi być głową rodziny, który troszczy się o wszystko i wszystkich. Od czasu do czasu chciałby, żeby partnerka się nim zaopiekowała i nieco go rozpieściła. Kobietę, która jest dla swoich bliskich opiekuńcza, będzie więc traktował jak prawdziwy skarb.

Maja Zielińska

Zobacz także:

NIEUDANA RANDKA = nieświeży oddech + spocone dłonie + ... (Zgadniesz co?)

Co przekreśla szanse faceta na kolejne wspólne wyjście? Przeczytajcie wyniki ciekawej ankiety!

Wydaje Ci się, że koleżanka z Tobą flirtuje? Coś w tym MUSI być (każdy ma jakiś sekret...)

Coraz więcej heteroseksualistów odczuwa pociąg do osób tej samej płci.

Zakochany mężczyzna

Uważne słuchanie

Choć to zazwyczaj my wpadamy w słowotok, od czasu do czasu mężczyźni również lubią się komuś wygadać. A przecież nikt nie wysłucha ich tak uważnie, jak właśnie partnerka czy przyjaciółka. Możliwość podzielenia się z ukochaną swoimi troskami, obawami czy jakimś radosnym wydarzeniem jest dla nich bezcenna.

Komentarze (112)

Ocena: 5 / 5
zdesperowana (Ocena: 5) 22.08.2013 15:23
Dziewczyny ja też tkwię w związku gdzie już całkiem zginęły moje cechy charakteru na nic nie mam ochoty a tym bardziej na sex. Ostatnio sporo przytyłam i nawet nie mogę patrzeć w lustro. wiem jednak ze są faceci którzy lubią kobiety o pełnyh kształtach . Ras usłyszałam tekst który dal mi nadzieje gdy powiedziałam koledze ze nie mam figury modelki on na to odparł,,kości to niech psy jedzą prawdziwy facet potrzebuje prawdziwej kobiety:) nawet nie wiecie jak mnie to pod budowało .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2012 16:49
Taaa o oni mają tylko leżeć, sterować nami i tyć! Dziewczyny bądźcie sobą, róbcie wszystko po swojemu, tak jak lubicie, a nie tak jak oni lubią, wtedy znajdziecie dobrego faceta. A jak będziecie automatami to znajdziecie ch..a ,który będzie was wykorzystywał i chodził na dziw.i!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2012 22:45
MACIE BYC KU..WA WONDER-WOMEN!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2012 13:20
a faceci to nic nie musza a my mamy byc robotem wielofunkcyjnym i wszystko wybaczac?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2012 21:43
tak tak,sporo z tego prawdy,choc nie wszystko ;) no ale nikt nie jest doskonały,panowie coś o ty wiedzą :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo