W którym miesiącu mężczyźni najczęściej zdradzają? (UPS, wszystko się wydało!)

Pilnuj swojego faceta! Zwłaszcza w...
W którym miesiącu mężczyźni najczęściej zdradzają? (UPS, wszystko się wydało!)
13.04.2012

Planowałaś początek maja spędzić z przyjaciółką lub u rodziny i w długi weekend nieco odpocząć od swojego mężczyzny? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to uważaj – z najnowszych badań psychologów i seksuologów wynika bowiem, że jest to czas najbardziej sprzyjający niewierności.

- Zwykle mamy wtedy więcej okazji, czujemy się bardziej swobodnie, a jak to mówią, okazja czyni złodzieja - tłumaczy psycholog Agata Skóra na łamach portalu kobieta.wp.pl. Ekspertka dodaje również: - Poza tym wydaje nam się, że jeśli zdradzimy kogoś z przypadkową osobą, to nikt się o tym nie dowie. To taka podwójna moralność. Właśnie tak jest w weekendy majowe, ponieważ wiele osób traktuje ten wolny czas jako wstęp do wakacji. Albo po prostu czas, w którym można się zrelaksować. Często w grę wchodzi również alkohol czy inne substancje psychoaktywne, które znacznie ułatwiają przekraczanie granic.

Słowa te niestety potwierdzają również detektywi, którzy dostają najwięcej zleceń od podejrzewających zdradę klientek właśnie w okresie urlopowym.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak pilnować swojego mężczyzny w nadchodzący weekend majowy!

Maja Zielińska

Zobacz także:

NIEUDANA RANDKA = nieświeży oddech + spocone dłonie + ... (Zgadniesz co?)

Co przekreśla szanse faceta na kolejne wspólne wyjście? Przeczytajcie wyniki ciekawej ankiety!

Wydaje Ci się, że koleżanka z Tobą flirtuje? Coś w tym MUSI być (każdy ma jakiś sekret...)

Coraz więcej heteroseksualistów odczuwa pociąg do osób tej samej płci.

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2012 20:23
Witam. A ja mam właśnie 16 lat, i irytują mnie słowa "wy chyba macie 16 lat". Nie wiek o inteligencji świadczy. A wracając do artykułu, ja osobiście uważam, że jeśli chłopak kocha to nawet zdrada mu przez myśl nie przejdzie. Niestety, w dzisiejszym świecie coraz rzadziej rozumie się pojęcie "prawdziwa miłość". Teraz jej definicja to głównie seks. Więc nie łódźcie się, że facet będzie wam wierny, gdy łączy was sex i miłość paradoksalna, a nie wzajemne zrozumienie, wspieranie się i czułość. Seks powinien być jedynie dopełnieniem miłości, którą buduje się na momentach gorszych i tych lepszych z naszą drugą połówką. Takie jest moje zdanie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2012 18:36
a mój planuje jakiś wypad na ryby z kolegą kiedy to ja będę siedziała i zakuwała do matury...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2012 20:28
facet to facet... nigdy nie mozna jemu ufac. zdradzi cie kiedy jemu to sie spodoba ... albo mu sie znudzilas albo jak to zwiazek na odleglosc to tak tesknil ze musial pojsc do innej .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2012 03:28
ZAWSZE TREZBA BYC CZUJNYM BO JAK BEDZIE CHCIAL ZDRADZIC ZROBIC TO MOZE W KAZDEJ CHWILI ANIE AKURAT W MAJU TO BZDURA!!!! TRZEBA BYC CZUJNA CALY ROK.......ZRESZTA JESLI FACET MA TO W SOBIE I JEST PALANTEM TAK CZY SIAK ZDRADZI........A JESLI JEST W PORZADKU CZY TO MAJ CZY NIE BEDZIE MAIL TO GDZIES!!!!!!!!!!! ZRESZTA FACECI TEZ MUSZA BYC CZUJNI....NA NAS TEZ MOZE ZADZIALASC DLUGI URLPIK......:):):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 18:04
I wtedy przyszedł maj...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie