NIEUDANA RANDKA = nieświeży oddech + spocone dłonie + ... (Zgadniesz co?)

Co przekreśla szanse faceta na kolejne wspólne wyjście? Przeczytajcie wyniki ciekawej ankiety!
NIEUDANA RANDKA = nieświeży oddech + spocone dłonie + ... (Zgadniesz co?)
04.04.2012

Pierwsze randki są zazwyczaj bardzo stresujące. Zastanawiamy się, czy partnerowi spodoba się nasz strój, zapach perfum, uczesanie… Myślimy również o tym, jaki temat rozmowy podjąć, by wydać się facetowi interesującą kobietą. Czasami jednak bywa tak, że nasze starania nie są odwzajemniane i mężczyzna przychodzi na randkę zupełnie nieprzygotowany. Co przekreśla jego szanse nie tylko na seks, ale również na kolejne wspólne wyjście?

Z ankiety przeprowadzonej dla firmy Dentyne wynika, że zdecydowanym numerem jeden w tej kwestii jest… nieświeży oddech. Aż 86 proc. respondentów przyznało bowiem, że przykry zapach z ust był decydującym powodem do zakończenia spotkania. – 48 proc. kobiet definitywnie zrywa znajomość z mężczyzną, który nie dba o czystość zębów. Tylko co 7. osoba jest w stanie przymknąć oko na ten problem – informuje Sfora.

Co druga ankietowana zrezygnowała z randki również ze względu na spocone dłonie faceta oraz z powodu jego niechlujnego stroju.

A Wy z jakich przyczyn kończycie spotkanie z nowo poznanym partnerem?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Wydaje Ci się, że koleżanka z Tobą flirtuje? Coś w tym MUSI być (każdy ma jakiś sekret...)

Coraz więcej heteroseksualistów odczuwa pociąg do osób tej samej płci.

Czy jest coś, co sprawia Ci większą przyjemność niż seks? Chyba JEST... :) Wiemy co!

Faceci, aby nas zadowolić, muszą się nieco bardziej wysilić...

 

Polecane wideo

Komentarze (73)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2012 22:24
Jak facet pali papierosy , to odpada i jak brakuje mi zębów - tez odpada!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 21:56
jedna wielka nietolerancja i obłuda, a zapewne większość ludzi zapytana osobiście i tak opowiedziałaby, że najważniejsze jest wnętrze i charakter :) a tu proszę "nie znoszę krzywych zębów" nie znoszę tego, nie znoszę tamtego. milusio :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 21:08
Z ust może też smierdziec z powodu psujących się zębów, problemów z migdałami ( mój problem niestety :( ) lub też z powodu jakis chorób wewnętrznych
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 19:54
nie świerzy oddech nie przejdzie .. ale dłonie? praktycznie każdemu z nerwów pocą się dłonie .. albo już tak po prostu mają i znam takie osoby . zęby .. nie każdy ma białe szkliwo .. ja jako małe dziecko zawsze miałam lekko żółte szkliwo a codziennie myłam zęby i mam je aż do teraz, bo co zrobić? uwierzcie mi, ale nikt nie jest idealny i prawdopodobnie sami o tym bardzo dobrze wiecie ; ) .
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 19:22
oj spocone dłonie... z nerwów żółte żeby bywa ale nie Świerzy oddech fuu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie