Czy Twój facet też nie ma ZA GROSZ gustu? Bo większość z nas musi ich sama ubrać (Panowie, WSTYD!)

Dobór garderoby to dla wieku panów prawdziwa droga przez mękę.
Czy Twój facet też nie ma ZA GROSZ gustu? Bo większość z nas musi ich sama ubrać (Panowie, WSTYD!)
21.03.2012

Każdego dnia podejmują wiele ważnych decyzji. Rozporządzają dużymi pieniędzmi, zajmują wysokie stanowiska w firmach. Jest jednak pewna kwestia, w której większość mężczyzn wykazuje zupełną bezradność. O czym mowa?

Chodzi oczywiście o dobór garderoby. Jak zauważa The Daily Mail, faceci mają z tym ogromny problem. Przyzwyczajeni od dzieciństwa do pomocy swoich matek, które często decydowały za nich, jaką koszulkę czy spodnie mają włożyć, traktują później swoje żony jak prawdziwe wyrocznie mody.

Według sondażu przeprowadzonego dla firmy Style Pilot dwie trzecie Brytyjczyków ubiera tylko to, co każe nałożyć im ich partnerka. Kobiety najczęściej pomagają swoim ukochanym w wiązaniu krawata oraz dobieraniu skarpetek do garnituru.

Nie łudźmy się jednak, że takie postępowanie wynika z bezgranicznej wiary mężczyzn w kobiecy gust. Okazuje się, że większość facetów robi tak po prostu z lenistwa...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

KUCHNIA MAMUSI kontra KULINARIA ŻONY: Wiemy, co bardziej smakuje mężczyznom!

Czyje obiadki panowie wolą? I dlaczego to przepisy ich mamuś (nawet jeśli są mniej finezyjne od naszych) trafiają w ich serca?

Kobiety - KOCHANKI: Oto 4 typy pań - pieszczocha, czyściocha & inne (Śmieszne?)

Którym typem jesteś? Przeczytaj i oceń, czy twórca klasyfikacji ma rację!

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2013 10:39
ja wróciłam z zagranicy i potwierdzam Polscy faceci nie potrafia się ubrać!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2012 14:30
śmieszą mnie komentarze, że faceci wyśmiewają pedałków w rurkach i różowych sweterkach, bo im zazdroszczą, że się podobają dziewczynom :D:D haha, chyba gimnazjalistki to kręci, albo innych mężczyzn o odmiennej orientacji :D przede wszystkim nieuzasadniona to zazdrość, bo skoro tak zazdroszczą to sami mogliby też takie ciuchy kupować, skoro kobiety mdleją na widok faceta w obcisłych dżinsach :D hahhaa :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 22:33
Mój chłopak bardzo potrafi się bardzo ładnie ubrać, ale jest zbyt leniwy :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 22:03
To ja będe inna - mój facet nie potrafi się ubrać, ciuchy wynajduje w beznadziejnych sklepach, wychodząc z założenia, ze jak tanie to trzeba brać. Najgorsze jest to, że nie pozwala sobie nic doradzić i uważa, że ubiera się dobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 00:54
Moj chlopak wyglada super. Co prawda nie jest polakiem,ale to nie jest istotne. Naprawde o siebie dba,a to sie liczy. A do tego ma tylko 17 lat...... starsi faceci powinni mu zazdroscic,bo mysla,ze jak maja troche wiecej latek,to juz nic ich nie obowiazuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo